Oletteko huomanneet saman kuin minä, eli baareissa 80% miehistä ovat huomattavasti paremman näköisiä kuin netin kautta tavatut? Baarin "tavis" on netin "huippuhyvännäköinen" ; )
hei siskot
ihmetteleee
81236
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
mainosteta liikaa muuten ne sinne menee..ja sit me ei eroteta niitä enää pelimiehet sais viiä saunan taakke..Netissä niitä piisaa.
Saman olen havainnut myös naisten kohdalla. Tälle on kuitenkin järkevä selitys - alkoholi. Itse käyn nettitreffeillä yleensä aina vesiselvänä, mutta baarissa otan tuopin jos toisenkin.
Satuitko eilen katsomaan Järjen Jättiläiset (Brainiacs -tai jotain) neloselta aamulla? Siinä tehtiin tieteellinen koe: Hemmot arvoivat typyköitä ensin selvin päin ja sen jälkeen uudelleen kun olivat vetäneet kaljaa nassuunsa. Tulos: Kahden tuopin juomisen jälkeen naiset ovat keskimäärin 11 % kauniimpia.
M.O.T.
Ja missä tahansa muuallakin ku baarissa, mut ei netissä ainakaan.
osuutta asiaan?? Sanotaan, että muutaman paukun jälkeen kaikki naiset on kauniita/miehet komeita!!!
Tästä voidaan päätellä että kannattaa lueskella netti-ilmoituksia kännissaä. Silloin mahdollisten kumppaneiden määrä kasvaa räjähdysmäisesti.
"Ei rumia naisia olekaan, on vain liian vähän viinaa". Jospa se toimii myös miehiin.
Netissä miesten taso on liveä paljon huonompi! Teoria tähän on, että vaan ne miehet jotka ei livessä kelpaa kenellekään, joutuvat turvautumaan nettiin. Suomalaiset naiset baarissa ovat niin aktiivisia iskemisen suhteen, että kaikki vähääkään normaalit miehet on jo isketty miljoonaan kertaan.
.. ne muutamat joita olen netin kautta tavannut, ovat olleet ihan o.k:n tai jopa oikein hyvännäköisiä; sitä samaa porukkaahan he ovat kuin baarissa käyvät miehet. Tai sitten mulla on ollut vaan tosi hyvä tuuri. (Tai sitten mulla on rima matalalla ulkonäön suhteen?!)