Tuunajan unelma särkyy

Olin tässä tuunatun auton kyydissä ja kyll pakostakin alkoi naurattaan sil spoilerit raahas lähes joka montus tiehen.
Mitä järkee on pilata caarat tälläi käyttökelvottomiks.
Eihän tuunatulla autolla tee mitään ? Haloo
7664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

"Eihän tuunatulla autolla tee mitään ?"

Väittävät, että niillä saa. Taitaa olla halvempiakin kuin Ferrarit, joilla kuulemma kanssa saa.

Eli jos on ongelmia saada, voi tuunattu auto olla ihan hyödyllinen kapistus.

Äänestä
  • avemän vie babet, tuunaripojalle jää känsät kämmeniin

    Äänestä

  • avemään kirjoitti:

    avemän vie babet, tuunaripojalle jää känsät kämmeniin

    aika vaatimaton kottarainen joka Aven kyytiin lähtee on nääs niin ruma auto ja merkki on huono.

    Äänestä

  • avemään kirjoitti:

    avemän vie babet, tuunaripojalle jää känsät kämmeniin

    Itse olen saanut muutenkin, en ole autoa tarvinnut siihen puuhaan.

    Mutta jos tuo toimii sinulla, hyvä niin.

    Äänestä

yrittää tehdä parastaan, jotta finnit lähtee ja saa, sitten joskus, pimppaa.

"Mitä järkee on pilata corollat tälläi käyttökelvottomiks."

Wunderbaum ja karvanoppa iästä pitää kasvaa pois. Ei ole helppoa jos tojota ruostuu alta pois, ennen kuin finnit häviää naamasta. Kestämistä kyllä tarvii.

Äänestä

Ei niillä ole varaa kunnon iskareihin kun kaikki rahat menee lasikuituun ja bassoputkiin.
Niin ja niihin typerän näköisiin lippahattuihin.

Äänestä

Eihän se sinun murheesi ole, vai kuinka? Itse ainakin ihailen suunnattomasti kaikkia kauniita, rakennettuja laitteita ja hyvää työnjälkeä. Ja nimenomaan niitä joilla ajetaan, eikä pelkkiä trailerikuningattaria..
Onhan se kivaa kun on "oman näköiseksi" rakennettu peli, ei tarvitse etsiä sittarin parkkikselta puolta tuntia kaikkien samannäköisten joukosta:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saikkonen kirjoitti:

Olin tässä tuunatun auton kyydissä ja kyll pakostakin alkoi naurattaan sil spoilerit raahas lähes joka montus tiehen.
Mitä järkee on pilata caarat tälläi käyttökelvottomiks.
Eihän tuunatulla autolla tee mitään ? Haloo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu