Se on sula mahdottomuus kun katselee aivan käsittämätöntä ja olematonta touhuasi... Kaikki valmis ja valmisteltu meni meni kuin pieru Saharaan. Eipä ole mulla muita murheita elämässä kuin se ettei sinulla todellakaan ole kaikki kunnossa. Valitettavasti! Nyt taas ne kierrokset alas ja vaikka pariksi päiväksi sinne kellariin istumaan ja miettimään menetettyä ja menetettävää. Saisi se herääminen tapahtua nyt hyvin nopeasti. Kuitenkin rakastan aina J***!
V...u N****
En sun päässä ole kaikki ku...
31355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Minkälaista touhua on sillä naisella? Mikä oli valmista ja valmistettua?
Kierrokset alas? Haluat että se toinen rauhoittuu?
Herääminen hyvin nopeasti? Välittämään sinusta? Onko sulla kivoja suunnitelmia kun toivot nopeaa heräämistä?
Mihinpäin suomea viestisi oli?
Jos rakastat niin eikö se ole hieno asia. Teitkö itse mitään että tilanne meni erimielisyydeksi? :)
-Ylikierroksilla on käynyt monien mielestä jo kuukausia. Kohta räjähdys. -Kyllä se oli jo kiva. -Ei välitä elkä tarvitse välittää minusta. -Länsi-Suomeen -Pahaa en tehnyt ja mutta liian paljon hyvää yrtin tehdä. -Elämä oli valmiissa paketissa jopa valmiimmassa kuin tua tyttönen tiesikään.
Minkälaista hyvää yritit? Oliko tyttö valmis siihen ja oliko se oikealla tavalla että hänestä tuntui hyvälle? Tuliko väärinkäsityksiä?
Miksei tyttö ota rauhallisemmin asioita? Onko hän nuorikin vielä?