Hyvät tanssipaikat atakunnassa

Onko kenelläkään vihjeitä hyvistä tanssipaikoista perjantai-iltaisin Satakunnassa? Paikka voi olla myös ravintola tms. Ikäni 40 , joten olis kiva jos paikassa kävis paljon 40-50v. vapaita kivannäköisiä miehiä;).Mitä sanotte Ikaalisten kylpylästä tai Pk:sta Porissa?
1390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lauantai on Pk:ssa Porissa parempi päivä->ihmisiä enemmän liikkeellä. Ikaalisten kylpylästä en osaa sanoa. Myös tanssipaikassa Harvavallan valtie2:ssa käy paljon porukkaa. Merikievari taitaa olla nykyään aikas hiljainen paikka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kallio2 kirjoitti:

Onko kenelläkään vihjeitä hyvistä tanssipaikoista perjantai-iltaisin Satakunnassa? Paikka voi olla myös ravintola tms. Ikäni 40 , joten olis kiva jos paikassa kävis paljon 40-50v. vapaita kivannäköisiä miehiä;).Mitä sanotte Ikaalisten kylpylästä tai Pk:sta Porissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu