maybelline

Elikkäs, olen jo kauan etsinyt peittävää meikkivoidetta joka ei saa naamaa näyttämään siltä kuin siinä olisi kauhea maski. joku suositteli minulle tuota maybellinen non stop meikkivoidetta, mutta ajattelin kysyä ensin muidenkin mielipiteitä kyseisestä meikistä ennenkuin ostan. kiitos vastausista (:
2222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On ihan hyvä tuote. Käytin itse ennen kuin löysin vielä paremman (=itselleni sopivamman). Peittävä on, mutta ei tee naamaan meikkinaamaria.

Äänestä

eli ei käy jos on vaaleaiho. mutt ilmeisesti sull ei ole. peittää iha hyvin. mutt ei kestä pitkään. mutt losta vaan ja tuhlaa rahat.. nyyh. mun piti ottaa lainaa 100 eurooo!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


non stop kirjoitti:

Elikkäs, olen jo kauan etsinyt peittävää meikkivoidetta joka ei saa naamaa näyttämään siltä kuin siinä olisi kauhea maski. joku suositteli minulle tuota maybellinen non stop meikkivoidetta, mutta ajattelin kysyä ensin muidenkin mielipiteitä kyseisestä meikistä ennenkuin ostan. kiitos vastausista (:

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu