Mitä...

...miehet ajattelee 20-vuotiaasta naisesta, joka on neitsyt? Kyse ei ole siitä etten olisi kenellekkään kelvannut, vaan siitä etten suostu sänkyyn kenen tahansa kanssa. Kelpaisinko?

Erityisesti noin 20-25-vuotiaden näkemykset kiinnostaa.
8511
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Miksei monelle muullekin? Ole tarkka siitä, kenelle sen annat.

Äänestä
  • Timo nimitti Suvia lutkaksi

    "Big Brother -ohjelman Timo päästi viime yönä suustaan sammakoita. Timo kutsui talon blondikaunotarta Suvia *lutkaksi.*

    - Älä nyt sinne mee, s****nan *lutka*, Timo möläytti miehen kainalosta viereiseen sänkyyn karanneelle Suville.

    - Ei kun mitä, BB-talon gigolo paikkaili sanojaan saman tien.

    Katuminen oli kuitenkin turhaa, sillä Suvi komensi nimittelijän ulos makuuhuoneesta.

    - Timo ulos huoneesta, kuului naisen komento.

    IS

    Katso video You Tubesta

    http://www.youtube.com/watch?v=quERPDs38fo



    http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1446854

    Äänestä

Mun mielstä on parempi ettei "sitä" jakele jokaiselle ja heti ekana iltana ko on tutustunu. Ite ainaki haluaisin että naisella ei ois ollu montaa kymmentä partneria.. se on aina pitkä miinus..

Äänestä

Tapasin nykyisen mieheni 22-vuotiaana, olin seurustellutkin aiemmin, mutta en löytänyt riittävän oikeaa miestä. Kerroin miehelle melko pian tapaamisemme jälkeen neitsyydestäni. Oli yllättynyt, koska tiesi exästä. Mutta oli myös hyvin iloinen ja kunnioitti selvästi. Siitä vielä menikin sellainen puolisen vuotta ennen kuin hän neitsyyden vei. Ei ole koskaan ollut haittapuoli, mutta toki voi sitä olla niille, jotka etsivät lähinnä taitavaa petikumppania.

Äänestä

vain neitsyitä. Itse tykkään kuitenkin enemmmän osaavista naisista.

Äänestä

Tuo on poikkeuksellista, ja kyllä sinäkin ehdit vielä sen lutkailun aloittaa ennen kuin olet naisen iässä. MOT.

Äänestä

Juuri sinunlaisia naisia miehet loppupeleissä kunnioittaa enemmän, kuin niitä jokapojan käyttö reikiä.

Äänestä

Mitäs erikoista tuossa nyt on. Arvostettavaahan se tietenkin on ettei kelle tahansa suostu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyselijä. kirjoitti:

...miehet ajattelee 20-vuotiaasta naisesta, joka on neitsyt? Kyse ei ole siitä etten olisi kenellekkään kelvannut, vaan siitä etten suostu sänkyyn kenen tahansa kanssa. Kelpaisinko?

Erityisesti noin 20-25-vuotiaden näkemykset kiinnostaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu