olisi elämäni ainoa sisältö, niin aika äkkiä voisin vetää itseni munistani hirteen.
"Jesus is a lighthouse, i own my life to him"
MarttyyriMallari-TTt
Jos tämä palsta...
9
392
Vastaukset 9
- jolle tuo olisi
aiheellista, elämänsisältö kun on tosiaan näköjään tämä palsta.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000005&conference=3500000000000010&posting=22000000030035001- oikein ihmetyttää
kuinka tämä rekattu syytää noita aloituksia tänne niin kuin yrittäisi päästä Guinessin kansien väliin.
- Ape.
kaikki siis olla onnellisia puolestasi, että pääset tänne palstalle vain ollessasi lomilla suljetulta osastolta.
- taas puskis
puskiksen puolesta puhumassa. Teillä taitaa ollakin tietokoneet siellä suljetulla osastolla.
- >>>>>>>
Joo, sun elämä on aika monella palstalla.
- ....
Yhes ketjus väitit olevas nainen ja nyt oletkin mies, et taida raukka itekkä tietää. Sul ei ilmeisesti ole mitää elämää, kirjotukseski on vitun typeriä, mis ei mitää järkee. Taidat taas yks lutka olla näil palstoil muiden joukossa.
- rusalkaa
Oot käsittääkseni saanut palautetta.
Toi engl. kielinen lause ajatuksellisesti pohdittuna, on jotenkin kumma. Okei, Jeesus on varmaan majakka, ihan hyvä mielikuva. Mutta miten joku voi omistaa majakalle elämänsä? Mielestäni vois sanoa pikemminkin, että seuraan majakan valoa tms. Sitä paitsi dedicate on oikea engl.kielinen muoto silloin, kun omistaudutaan jollekin.
Nää sun viestisi ontuu niin typerällä tavalla, ettei minua ole kiinnostanut yhtään...koko aikana, kun olet tänne palstalle tavaraa työntänyt. Oletko alaikäinen, vai muuten vaan tyhmä?- -k32v-
"Oletko alaikäinen, vai muuten vaan tyhmä?"
toho johdonmukaisuutee vaa, et typeryys ja tyhmyys olis ekanaki niinku vähä eri asioit. typeryyde vois joissain yksittäisis tilanteis niinku rinnastaa nuoruutee (kokematon vois toimii typerästi, ku ei näkis mitä toiminnast seurais), mut ei tyhmyyttä.
et niinku katopa iteki vähä tota logiikkaas, ku toiste logiikoit aloit tonkiin, töräytit nimittäi tossa lausees melkose aivopierun väittämäl, et alaikäiset olis tyhmii.
piis. - rusalkaa
-k32v- kirjoitti:
"Oletko alaikäinen, vai muuten vaan tyhmä?"
toho johdonmukaisuutee vaa, et typeryys ja tyhmyys olis ekanaki niinku vähä eri asioit. typeryyde vois joissain yksittäisis tilanteis niinku rinnastaa nuoruutee (kokematon vois toimii typerästi, ku ei näkis mitä toiminnast seurais), mut ei tyhmyyttä.
et niinku katopa iteki vähä tota logiikkaas, ku toiste logiikoit aloit tonkiin, töräytit nimittäi tossa lausees melkose aivopierun väittämäl, et alaikäiset olis tyhmii.
piis.En kuitenkaan aio itteäni munista hirteen vetää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Harmittaa kun en saa edes tietää
miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää811139Teköäly löytää teidät
Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani198812- 40745
Miesten vs naisten älykkyys
Eiköhän tämä asia ole ihan itsestään selvä: "Adult male brains average approximately 1,370–1,378 grams, while female br217732Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai182714- 56660
- 101656
- 58614
- 49568
- 24538
