Haluisin tietää, kuka esittää biisit Satu teinihoro ja Jammu. Eri tyyppi mikäli jotain tiedän...Haluisko joku pistää niiden sanat tänne? Kiitos ja hyvää kesää kaikille=)
ketkä on esittäjii???
10
4925
Vastaukset
- Hiphop Girl
Tässä on Jammu kappaleen sanat...!
Aika raaka laulu, mut kun kerran halusit niin olkoon sit...!!!
Jammu: Tulkaa lapsoset kyytiin
Lapset: Minkä takii??
Jammu: Mul on paljo karkkii
Lapset: Jee me tullaan...! Mihin me oikeen ollaan
menossa...??
Jammu: Me mennään mettään...
Lapset: Ää se on ihan tylsä paikka...
Jammu: Hiljaa kakarat...!
Jammu setä vittu se lapsia panee, raiskari lapset kerhosta hakee... Mee kyytiin vaan ei oo huolen häivää, se autolla ajaa vaikka koko päivää...
Yläikäraja on 10wee ja jammu vetää mieluiten perseeseen... Päivällä jammu lapsille sanoo: Millai ois pari panoo??
Koulun jälkeen se lapset hakkaa PVC:nsä muovipussiin pakkaa... Illalla jammusetä puskassa kyttää ja jammu huutaa: Kyllä lapset tykkää...!
Jammu on seudun pedofiili kunkku...jos keinussa ei kukaan pieni tyttö kiiku, ei jammu leikkikentälläkään paljoa liiku...!
Kädet ilmaan housut alas, kyllä pikku pillu on paras...älä sattuu...
Kädet ilmaan housut alas, kyllä pikku pillu on paras...älä sattuu... Mutta kun tekee mieli...!
Jammulla on varmaan päässään vikaa, senhän ikänen ois kun nussis sikaa... Lapset tulkaa tänne en mä tapa teitä, päitä keitä... jos en heitä...
Se raiskaa, potkii ja lapsia lyö, yks kaunis päivä se uhritkin syö...
Saatana kersa ota munaa suuhun... en mä haluu... vittu mä hirtän sut puuhun...!
Pikkupillu mielessä, vesi kielessä jammulla koko vitun ala-aste vieressä... autossa jammusetä lapset raiskaa, munaa antaa ja ojaan paiskaa...!
Sen pitunen se... todella kamala laulu...!!!!!
Jammusedät on HIRVEITÄ!!! Varokaa kaikki niitä!!!- jammun tappaja
vittu siis jammu voi haistaa paskat mun mieles************* mikä vitun mulk**u oikeen ääh..
- Jani
Satu Teinihoron esittää Prototyyppi-niminen kokoonpano. Jammun esittäjäksi on useissa lähteissä mainittu Oranssi Paska (jota on myös sanottu Satun esittäjäksi) mutta siitä en ole aivan varma.
- ---
kerroppa miten helvetissä tämä liittyy rap-musiikkiin? noilla kun ei sen kanssa ole mitään tekemistä.
- KultaKutri
Sanoinko mä jotain siitä mihin se liittyy? Okei, ehkä se nyt ei tod ole mitään erikoisen laadukasta tai maailmoja seisauttavaa riimittelyy, mutta ei tääl kaikkee tarvi ottaa niin kuolemanvakavasti. Meillä on kavereiden kanssa hemmetisti hauskoja muistoja, ja silloin sattumoisin soimassa on ollu Satu Teinihoro ja Jammu. Ota se peukku perseestäs ja ala hymyilee=)
- nimetön
jammun on tehny yks alle 20 v jätkä noormarkust, läheltä poria
- Rock *
mist sä sen tiedät? siis k:n? mä meinaan tunnen sen (porista kun oon. noormarkkua vois sanoo poriks, nmarkku ei kaupunki) ja aivan, tehnyt jammu-biisin... jammu on yks äijä ketä piti lapsiaan ullakolla... haahaa. se on ihan wacko'u.
- Anonyymi
Toni Virtanen "apulanta"myös tässä mukana...mutta ollut hissunkissun asiasta julkisuudessa!
- Anonyymi
rap =paskaa melusaastetta öliseviä mölyapinoita.
- Anonyymi
hirveetä paskaa rap= melusaastetta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit585574KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1993645Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182448Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei222385Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro91288Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT671078- 1021069
- 891051
Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu181032Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79975