Tule mukaan paastoamaan!

Aloitan 12 pvän sitruunamehupaaston 28.10.2007 ja kirjoitan koko paaston ajan blogia, tule paastoamaan samaan aikaan. Liity mukaan blogiin osoitteessa: http://paastolla.blogspot.com/
3806
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Paastoaminen jollakin sitruunamehulla on terveydellä leikkimistä.

Äänestä

Enpä ollut uskoa silmiäni. Kirjoitit 2 yötä ennen paastoa lipsuneesi aloituksessa ja syöneesi suklaakakkua. Sitten jätit 1 yötä ennen aloitusta-päivän väliin ja aloititkin paastosi päivää aiemmin! Ihmettelen jos tämä päättyy hyvin! Toivottavasti tajuat lopettaa paastosi kesken siinä vaiheessa kun se käy hengenvaaralliseksi.

Äänestä

Nyt kun olet paaston vienyt läpi niin mitkä on fiilikset? Plussat ja miinukset? Kannattiko?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Virtuaalipaastoyhteisö kirjoitti:

Aloitan 12 pvän sitruunamehupaaston 28.10.2007 ja kirjoitan koko paaston ajan blogia, tule paastoamaan samaan aikaan. Liity mukaan blogiin osoitteessa: http://paastolla.blogspot.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu