Olisiko jotain hyviä nettikauppoja missä myydään sinisiä shokkivärejä?
Olis kiva jos linkittäisi kaupan jos tietää, ei välttämättä tarvi olla varma laadusta, mutta parempi olisi :)
Olis kiva jos linkittäisi kaupan jos tietää, ei välttämättä tarvi olla varma laadusta, mutta parempi olisi :)
Vastaukset 7
Vanhimmat
tuolta saa sellaisia "shokki" värejä http://www.cybershop.fi/index.php?path=0,19,239
laitoin juuri tässä viime viikon perjantaina ystävälleni tuon "Cyclamen 048" värin päähän ja hyvältä näytti :)
ite oon käyttäny directionsin shokkivärejä joita helsingissä myy ainakin tetuan ja morticia. ja jossain muuallakin taisin niitä nähdä... olisko ollu jopa micmacin tyttöjen liike foorumissa?
ne on vähän vaihtelevia pysyvyydeltään, mun pitkiin, blondattuihin hiuksiin aikasemmin tarttu kahdesta pinkistä se toinen pysyvästi (lähti pois vain ja ainoastaan kahdella blondaus käsittelyllä) ja toinen peseytyi pois neljässä pesussa... että siis kannattaa testata paria sävyä, niin löytää niistä sen omansa.
kannattaa käydä kattoo netistä osotteesta www.leatherheaven.com. sieltä löytyy parhaat shokkivärit mitä oon ikinä kokeillu.
tietääkö joku jos jostain saisi suoraan tummanvihreää hiusväriä
en suosittele shokkiväriä. koska itellä on vieläki sitä eikä lähteny paljoo poies kun yritin värjätä
Varmaa noista erilaisista hevi/gootti kaupoista kuten cybershop, morticia yms, sitten tietenkin kampaamoista saa kans shokkivärejä.
tuolla oli ainakin hairgumin värit tarjouksessa...
http://www.kauneudenmaailma.fi/hiusvarit-shokkivarit-c-134.html?page=1