Luuleeko naiset että heidän vaginansa on niin ihmeelinen että sillä voisi alistaa miehiä?
Fleshlight on keksitty, arvon neidit...
Fleshlight on keksitty, arvon neidit...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
pitäis olla kahden ihmisen halujen tyydyttämistä. Jos molemmat tykkää, niin alistamisjutut voi ottaa sit mukaan.:) Kiristysvälineeksi seksi ei sovi, vaikka liian moni sitä tuntuu siihen tarkoitukseen käyttävänkin.
Kokeilepa joskus kimppaa. Oikeassa porukassa homma on n kertaa kiihottavampaa.
on siinä omat haittapuolensakin.
niin ihmeellinen. Kiinnostaako se sua. Onko sulla sen puute. Harmittaako sua. Oletko vasta saanut sitä. Mikä sut saa kirjoittamaan tätä???
Mulla on sellanen jalkojen välissä, en tiedä onko se ihmellinen, nätti vai röpönen. Tarkoituksenmukainen se on ja tuottaa nautintoa mulle ja mahdolliselle kaverille. Mutta on naisella muuten muitakin pikku eilimiä, jotka kannattaa huomioidan jos haluaa pitää naista hyvänä ja SAMALLA ITSEKIN KOKEA JOTAKIN JOKA KIIHOTTAA JA TUOTTAA NAUTINTOA. Vagina on nimittäin vain yks - poika. AVAIN yhteiseen nautintoon on pienemmpi asia - opi tuntemaan se - toimimaan sen kanssa niin saat ja annat!!!
Olen kokenut nainen, mutta olen muuten edelleen hyvännäköinen ja kiinnostunut seksistä. Se edellyttää kaveriksi vain miestä joka ei lätise naisen alistavasta vaginasta. Kypsy poika mieheksi ja opi ymmärtämään ja käsittelemään naista oikein niin saat itsekin.
Miia 31 v
hmmm... joo... hmmm...
Sulle voisin sanoa, ettei se pillusi niin ihmeellinen ole. Eikä se ihminenkään pillusi ympärillä.
"Kypsy poika mieheksi ja opi ymmärtämään ja käsittelemään naista oikein niin saat itsekin."
Mutta juurihan kysyin että miksi naiset kuvittelevat että heidän vaginansa olisi jotenkin ihmeellinen? Sinäkin olet niitä naisia jotka näyttävät kuvittelevan että miehen pääasiallisin kiinnostus olisi saada naista. Kypsy sinä tyttö ensin ihmisenä ja ota laajempi katsantokanta elämään.
ja kiireesti. Hyvän terapeutin avulla voi sinustakin vielä tulla normaali, tunteva ihminen joka osaa omistautua ja paneutua hyvään parisuhteeseen. Mutta älä odota liian kauan, mene hakemaan apua heti huomenna.
Mitäs lätinää tuo nyt on, apua? Oletko sinäkin niitä naisia jotka perustavat elämänsä pillunsa varaan? Luuletko tosiaan että vaginasi olisi jokaisen miehen märkien päiväunien kohde? Voin kertoa sinullekin että naisen pillu on hyvin helposti korvattavissa.
Selkeni.
mihin pystyt verbaalisesti? Aika heikkoa sanoisin.
verbaliikka on sivuseikka.
päättelee sittenkin, että pillu on aivan ihmeellinen asia. Jos joku mies ei pidä pillua ihmeellisenä asiana, se on sitten homo. Hmm.. joo... Voihan sitä päätellä niinkin. Silti aika rajoittunutta sanoisin. Erittäin rajoittunutta.
ihanana ja houkuttelevana.
Et ole tainnut myöntää suuntautumistasi vielä itsellesikään. Ei homous ole noloa eikä luonnotonta. Tsemiä taipaleellesi!
mukaan sitten nainen, joka ei pidä munaa ihmeellisenä kapistuksena, on sitten lesbo?
Hmmm... On se hyvä, että tiedät seksuaalisen suuntautumiseni paremmin kuin minä itse.
Olen viimeisen kahden vuoden aikana kiinnostunut ainostaan kahdesta pillusta. Sekin on tapahtunut siinä järjestyksessä, että kiinnostuin ensiksi naisesta sen pillun ympärillä.
On mulla tähän ikään mennessä jo jonkun verran kokemusta pilluista. Sanottaisinko, että ihan riittävästi. Taitaa pelko puhua kun ei olekaan sitä yhtä asetta miehen hallintaan joissakin tapauksissa käytettävissä. Pelko siitä, että seksuaalisuudella ei saakaan miestä pyöritettyä pikkurillinsä ympärille.
No tuntuu kuitenkin se penis olevan helpommin korvattavissa kuin pillu, ainakin huorilla tässä maassa riittää töitä. Valitettavasti tavalliselle naiselle dildo voittaa jonkun yhden yön hoidon mennen tullen.
Kuvitteletko itse että naiset kuvittelevat? Vai onkohan kaikki nyt ihan sun oman mielikuvituksen tulosta?
Ei ole kuviteltua, vaan ihan empiiristä faktaa, jonka muutkin aikaansa seuraavat ihmiset voivat todeta. Nyt ei puhuta satuolennoista vaan siitä miksi naiset kuvittelevat vaginan olevan miehille jotakin elämää suurempaa.
naisilla syntyy monen pillunkipeän miehen vonkauksista. Monen pillunkipeän miehen yrityksestä hinnalla millä hyvänsä saada pillua. Pata kattilaa soimaa tässäkin asiassa.
Jos naiset olisi samanlaisia munankipeitä vonkaajia kuin miehet, saattaisi moni mieskin kuvitella, että se muna siellä jalkojen välissä on aika ihmeellinen kapistus.
Mistä sä kuvittelet että naiset kuvittelee juuri näin :D
Eipä oo niitä vonkaajia kauheesti näkyny enää 15 vuoden avioliiton jälkeen.. missä semmosia on :D
mars! Varmasti ainakin yksi vonkaaja jostain löytyy. Jos on vielä jotain vongattavaa jäljellä.
Mun pitäis sinne mennä...? Ei jumankauta, aina vaan pahenee..
Niin siis kun tämä ei ole kuvittelua, lopetas jo se jankkaaminen.
vonkaajia tapaa. Vastasin kysymykseesi.
älä sit kuvittele että naiset kuvittelee..
Mut taidan passata, vältän törmäämistä suhun..
jos törmäisit minuun.
Kuvittelet.. Onko faktaa vai fiktota..?
Kuinka paljon teitä katkeria, saamattomia käteenvetäjiä oikein riittää täällä valittamassa????!!!! Jos sinä olet kykenemätön parisuhteeseen naisen kanssa ja mieluummin runkkaat omaan käteen niin mitä sitä tänne kuuluttelemaan!!! Jatka samaan tapaan elämääsi, katkerampana joka runkkauksesta mutta älä ulvo pillunkaipuutasi täällä. Ei se siitä parane. Vaikka niinhän se on että siitä puhe mistä puute eikä sinulla ilmeisesti ole muuta paikkaa missä puhua puutteestasi. Yäk! Oot ello!
ei olla törmätty. Jotain faktan ja fiktion väliltä.
No nythän taitaa munatkin paeta pallien taakse piiloon.. Nimittäin jos sattuu olemaan mies. Ikävä kyllä oon vaan nainen.. ja todellakin, en kykene parisuhteeseen naisen kanssa. Vaikka sun sitä kovasti tekis mieli tyrkyttääkin :D