Onks kukaan käyny tommosella sivulla ku punkero in finlanti. Kaverix sanos et siellä ois kova meno ja aitojakin punxei messiss. En tiiä uskaltaaks siä katella jos ne ei tykää must kun ei mul oo nahkistakkii ja hiukset pystys viel. Ne kait kuuntelee tosi kovaa siel sitä punketi rokkia ja huutelee muille. Siä on kuulem joku juippi pomona ja se tosi häjy.
PUNK IN FINLAND
X_mitä_Lörsson_huikkis_wasky_X
103287
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
kerran ne ne kuunteki siel bläky hevii, kaveri sano.
Mää luule et ne ei o ainaska kaikki oikeit punkei.
Moni niistä o varmaan maalta niiku mäki, eikä uskalla paljoo sanoo. Meil oli tänääm sauna ja iskä sanos että kyl on hyvä löylyt.
Ei kantsi ärsyttää niitä et ne ei vejä sua turpaan.
Niillä on niitä niittei ja ketjui aina mukana.
Kerran joku punki oli kuulemma syöny jonkun mummon ratikka lipun ja uhkaillu sitä.
Ne kuulemma tekee salaa ite viinaa ja ryypiskelee sitä puistoissa.
kaikki kovimmat jätkäthän on emo:ja. Mul on ainaki etari ja meikkii ja oon punk in finladsis kova jäbätsy. Emo:t rullaa.
määki näin kerran mun koirassa punkin. sen nimi on musti, siis sen koiran. se oli tarttunu siihen pusikossa, suihkutin koko elukan krvanpoistoaineella, kyllä lähti punkitikin. suasitteleln samaa teillekin.
Haistakaa vittu kun poistatte täältä asiallisia viestejä mutta kaikki turhan päiväinen paska saa jäädä tänne.
Me ollaan vidun punx miehiä siel palstoilla. Mää kuritan kaikkii jtka mun härvelile tuuppii. Staanaa puret mun rotsii käpy.
heitän salaatit rotsilles jos tuut hevii mulle näyttää, prkl stana kääpiö aivot.
Mullon niiiti persiissä ja kerran oili herpes kaans.
mullen tuu aukoo, mää oon scenes jo 82 kele.
haisevasta palautteestasi, siinä on vihaa ja
sanomaa. harvoin puutun näihin, mut nyt
meni pahasti ohi aiheen. anteeksi jos
olo tuntuu sorretulta.
HOMO!
Pysykää kiltit siellä punkinfinlandissa keikat-topicissa kertomassa "meikä tulee paikalle" tai "meikä ei pääse paikalle". Kun mitään muuta sanottavaa ei siellä koskaan ole, niinkuin ei näköjään täälläkään. Täällä on enemmän musiikkijuttuja, joten painukaa vittuun.
HOMO!