Vieläkin

ny saat etsiskellä aivan rauhas, poistun
kuvioista, palataan vaik vuoden päästä jos
et sopivaa ole löytänyt? n > m ja tiedät kyl!
2818
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Senkus katselet aina vaan uusia tässä pelissä olet häviäjä.....lapset ne vaan leikkii leikkii leikkii........!

Äänestä
  • ei vaan tiedä, ehkä ikänä? mitä ne
    haluavat tai haluavat vain etsiä sitä
    parempaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vain? kirjoitti:

ny saat etsiskellä aivan rauhas, poistun
kuvioista, palataan vaik vuoden päästä jos
et sopivaa ole löytänyt? n > m ja tiedät kyl!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu