Tamssin ystäväni synttärikemuissa tanssilattialla ja eräs mies katseli koko aika minua hyvin tiiviisti, sellainen itsevarma katse. Tietysti katselin takaisin hänen suuntaansa ja kiinnostus heräsi minulla. Myöhemmin kun näin hänet puolestaan tanssilattialla muiden kanssa hän tuli ja otti kädestä kiinni minut tanssimaan ja siellä laittoi kätensä koko aika vyötärölleni(katsekontaktia ei syntynyt!).
Illalla kun lähdin pois niin mies oli terassilla tupakalla ja katseli taas jälleen hyvin tiiviisti silmiini pienen hymyn kera.
Oliko pelkkä pillu mielessä?
kiitos hänelle nyt en saa häntä pois mielestäni. Nuo pitkät katseet kestivät reilusti yli 15sekuntia.
Illalla kun lähdin pois niin mies oli terassilla tupakalla ja katseli taas jälleen hyvin tiiviisti silmiini pienen hymyn kera.
Oliko pelkkä pillu mielessä?
kiitos hänelle nyt en saa häntä pois mielestäni. Nuo pitkät katseet kestivät reilusti yli 15sekuntia.
Vastaukset 8
Vanhimmat
ootko ehkä 15-v? Vai provoileva mies...
mut sitä tuskin koskaan saamme tietää. Nii ellet sit satu näkemään sitä uudelleen. =) Sillon ehkä kannattaa ainaki kysyä
Ei tämä mikään provo ollut.
Mieki sorrun joskus tohon... mut en kylläkään käy röökillä.
Mie kyl suosittelen ku seuraavan kerran satutte törmäämään yökerhon tanssilattialla, kannattaa pikkasen ottaa aktiivisempi asenne siihen ;)
Se oli kumminki aika söpö, varmasti
oli, tai sitten se oli homo ja luuli sua pojaksi.
on tyhmä. Tai no ei se tyhmä ole, ihmetyttää vain miksi naisilla ei tule mieleen kysyä tälläisiä kysymyksiä itse mieheltä? Jotenkin se tuntuisi loogisemmalta. Ei kukaan ulkopuolinen voi tietää vastausta kysymykseesi. Voi olla että missasit todellisen aarteen tai sitten et. Jos itse olisit toiminut vastaavalla tavalla, niin mitä se olisi merkinnyt?
Harvassa ovat naiset, jotka uskaltautuvat edes hieman laittamaan itseään peliin, kun mies on rohkaisut mielensä ja lähestynyt naista vastaavalla tavalla esim. yökerhossa ? Itse olen tavannut muutaman, mutta harvassa ovat, valitettavasti.
Itse en nykyään vastaavassa tilanteessa sano mitään, jos nainen ei voi tulla yhtään vastaan niin osaltani se jää siihen.
M 23
hetkonen nyt taisi jäädä tärkein pointtini sanomatta. Eli silloin kun alkoi olla silmäpeliä tämän miehen kanssa niin ystäväni tuli ilmoittamaan, että taksimme saapuu 15minuutin kuluttua. En tajunnut siinä vilskeessä sitten yhtään mitään tehdä eli omaa tyhmyyttä.
Noh, kyllä mä tämän miehen tulen vielä näkemään se on varma, mutta eri asia, että missä merkeissä ja milloin.
sitte hyvä tuuri kun pääset kysymään asiaa kasvokain. ;)
M 23