No nyt!

Juuri saamani tiedon mukaan jonkinlainen helevetin superhumanoidirotu aikoo laskeutua tälle rupiselle pallolle ja antaa meille koko vitun luomakunnalle solkipääremmiä paljaalle perseelle!

Syyksi toimintaansa superhumanoidirotu ilmoittaa foorumeiden nykyisen tason.
4499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tuolta Seksi-osastolta Leikit & fetissit- ryhmästä löytyy varmaankin sinunkaltaisiasi piiskauksesta kiinnostuneita keskustelijoita, joten suosittelen siirtymistä sinne. Ehkäpä löydät sieltä jonkun, joka haluaa ihan konkreettisesti toteuttaa fantasiasi ja piiskata sinua.

Äänestä
  • Höh! Enhän minä ole kiinnostunut piiskauksesta vaan se helevetin superhumanoidirotu joka aikoo laskeutua tälle rupiselle pallolle ja antaa meille koko vitun luomakunnalle solkipääremmiä paljaalle perseelle ja joka ilmoittaa syyksi toimintaansa foorumeiden nykyisen tason.

    Äänestä

  • Pettynyt kirjoitti:

    Höh! Enhän minä ole kiinnostunut piiskauksesta vaan se helevetin superhumanoidirotu joka aikoo laskeutua tälle rupiselle pallolle ja antaa meille koko vitun luomakunnalle solkipääremmiä paljaalle perseelle ja joka ilmoittaa syyksi toimintaansa foorumeiden nykyisen tason.

    et ole uskaltanut tunnustaa viehtymyksiäsi itsellesi.
    Keskustelujen tasosta olen kyllä kanssasi samaa mieltä. Näillä foorumeilla pettyneet vain toistavat itseään..

    Äänestä

  • Otus kirjoitti:

    et ole uskaltanut tunnustaa viehtymyksiäsi itsellesi.
    Keskustelujen tasosta olen kyllä kanssasi samaa mieltä. Näillä foorumeilla pettyneet vain toistavat itseään..

    Saattaa tietysti olla niinkin...

    Pettyneiden itsensätoistelun lisäksi jutut kooostuvat pettäjien kolttosillaan leuhkimisesta. Voi voi...

    Siksipä en ihmettelekään että jonkinlainen helevetin superhumanoidirotu aikoo laskeutua tälle rupiselle pallolle ja antaa meille koko vitun luomakunnalle solkipääremmiä paljaalle perseelle. Varsinkaan kun superhumanoidirotu ilmoittaa syyksi toimintaansa foorumeiden nykyisen tason.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pettynyt kirjoitti:

Juuri saamani tiedon mukaan jonkinlainen helevetin superhumanoidirotu aikoo laskeutua tälle rupiselle pallolle ja antaa meille koko vitun luomakunnalle solkipääremmiä paljaalle perseelle!

Syyksi toimintaansa superhumanoidirotu ilmoittaa foorumeiden nykyisen tason.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu