Hellou! Onkos joku kokeillut sellaista valmistetta kuin Tonalin?? Ja minkä hintainen se on?
TONALIN?!?
laihis vaan
4560
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Minä olen joskus kokeillut Tonalinia mutta eipä tuo auttanut ainakaan minua laihtumaan.
moikka!
ostin kaksi purkkia ikivireästä ja makso 50e.
nyt pähkäilen tuota omega kolmosta jota olen jostain lähteestä kuullut, että sitä pitäisi myös käyttää samalla, että pitääks se ottaa 2 tuntia ennen tonalien ottamista,vai onko sillä mitää merkitystä.. mistää ei vaa löydy infoo..
molempia..eli tonalinia ja omega 3. luontaistuotekaupassa sanottiin että jos on kaiken lisäski niukka energisellä ruokavaliolla. on hyvä turvata omegan saanti, että tonalin poistaa sitten varmasti sitä rasvaa eikä lihasta, En muista miten se sen järkevästi selitti..
pelkästään tonalininlla ei laihdu. Itse olen huomannut että vaikka kuinka kuntoilen, ei lihakset tule kipeiksi. niinkuin ennen. Saatan ajaa kuntopyörällä äkkiseltään 25 km, ennen oli jalat hellänä 2 päivää, nyt ei mitään. Eli palauttavavaikutus sillä toisiaan on.
En tiedä onko tonalinilla minkälainen vaikutus laihtumiseen, mutta tuntuu että laihtuu kiinteämmin. aikaisemmin pudotin samassa ajassa saman verran ja iho jäi roikkupussiksi vyötärölle, nyt olen kiinteynyt niin että "iho kutistuu samaa tahtia", ei roikkupussia alavatsalla.
En usko että omegoiden ottamisella ole mitään merkitytä, itse olen ottanut samaan aikaan tai miten sattuu, pääasian että ottaa molempia päivittäin
no, toivottavasti kiinteytys, siinä mielessä en huomaa mitää ku olen ollu 4kk laihiksella, ja 1kk käyttänyt tonalinia.
toivon et polttas sitä rasvaa. ja ajattelin nyt syödä sitä, huomasin apuja tai en, ni varmuudeks tän mun loppu laihari ajan, kesäl pitäis olla tavoitteessa.