tässä uusi ketju...

kaikille jotka haluavat kadehtia mun huikeaa 2066 e 150-200e lisät sairaanhoitajan kuukausipalkkaa..täs on laskettuna nyt mun saamaama hurja 3,4 % palkankorotuskin( yksityispuolella)...nyt kaikki kadehtimaan!!!!
293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hae ihmeessä kuntapuoln hommiin!!! Paikkojakin on kohta auki vaikka kuinka.

http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Hoitajien keskiansiotaso kunnissa korkeampi kuin yksityissektorilla/1135231548400
"Hoitajien keskiansiotaso kunnissa korkeampi kuin yksityissektorilla"

Äänestä

mittarilla. Se on varattu paperintekijöille.

Paras mitä minä olen nähnyt mediassa oli yli 50 000 euroa...

Ja porukka uskoo..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yxvaan... kirjoitti:

kaikille jotka haluavat kadehtia mun huikeaa 2066 e 150-200e lisät sairaanhoitajan kuukausipalkkaa..täs on laskettuna nyt mun saamaama hurja 3,4 % palkankorotuskin( yksityispuolella)...nyt kaikki kadehtimaan!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu