moro.löytyykö täältä palstalta ketään kohtalontoveria mulle.eli tilanne on se olen 33v mies,ja mua panettaa ihan jatkuvasti.emäntäkin alkaa jo kohta ilmeisesti hiipua,kun ei pysy mun tahdissa mukana.tämä siis on oikeestaan päivittäistä,ja parhaimmillaan tai pahimmillaan miten sen nyt ajattelee niin 3-4 kertaa ollaan pedissä tai millon missäkin.tätä on kuitenkin jatkunut jo usean kuukauden ajan,ettei voi sanoa miksikään tilapäiseksi "oireeksi".se kun vaan tuntuu niin hyvältä.pää alkaa punottaa jo molemmista päistä.AI TÄTÄ IHANUUTTA
panettaa
jatkuvasti
41296
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Olen 20v nainen ja minulla on samanlainen "ongelma". Seksi on mielessä vähän väliä eikä mieheni taida pysyä minun perässäni. Joskus on tunne että on pakko saada ja siksi tulee joskus montakin kertaa päivässä "autettua" itseä..
Tiesitkö,että sinä olet sairas nymfomaani, mutta aloittaja on NORMAALI mies....
Väärin.. Nainen on joko "sairas nymfo" tai "täydellinen nainen" riippuen siitä kuinka hyvä ulkonäkö löytyy. Mies taas ei ole normaali vaan kirjoitustaidoton *aska.
luo.