Ei nainenkaan salli miehelle kaikkea sellaista käytöstä minkä sallii itselleen. Esimerkiksi jos mies itkee naiset pitävät häntä nössönä mutta itkevää naista sama nainen ei katso mitenkään kieroon. Tosin ei sillä että olisin joku itkupilli tai edes haluaisin itkeä.
Ja suurin osa miehistä ei vaan pidä siitä että naisella on ollut enemmän seksikumppaneita niinkuin suurin osa naisistakaan ei pidä itkevistä miehistä.
Ja suurin osa miehistä ei vaan pidä siitä että naisella on ollut enemmän seksikumppaneita niinkuin suurin osa naisistakaan ei pidä itkevistä miehistä.
Vastaukset 11
Vanhimmat
valita päivä toisensa jälkeen nettipalstoilla itkevistä miehistä. Kas siinä se ero.
Sinun ei tarvitse olla missään tekemisissä ihmisten kanssa, jotka eivät sinua miellytä. Eivät kaikki koe sinuakaan toivottavana seurana.
kohtaa kalikka kolahtaa ja tunnetusti juuttui jälleen kerran poikittain, kun tällaisen kommentin kirvoitti.
On se totuus naisille kova pala.
Minkä minä sille voin, jos Bubba-Villen naisystävät tai aviovaimot kohtelevat häntä kaltoin.
Voi Ville sua. Miksi vaivaudut edes aloittamaan tuota keskustelua. Tiedät tasan tarkkaan että tuhat telaketjufeministiä tulee jyräämään sinut maanrakoon.
Meistä joka ikinen tietää, että jokaisella nisäkäslajilla toinen sukupuoli on dominoiva. Se nyt vaan on niin helvetin yksinkertaista, että nainen synnyttää lapset. Vaikka lääketiede onkin mahdollistanut irtoseksin naisille, ei ne sukupuolierot tule siitä katoamaan vielä miljoonaan vuoteen. Nyt vaan sattuu olemaan niin trendikästä yrittää olla samankaltainen, ei tasa-arvoinen, vaan samankaltainen, sukupuoleton.
Mutta älä välitä Ville, noin ei ole joka maassa. Ei itse asiassa edes kovin monessa maassa. Jos nyt tarkemmin mietin, niin aika harvassa. Älä pistä pahaksi Suomisiskojen miehekkyyttä, kyllä heille alistuvia miehiä löytyy ja ennen pitkää saavat perustettua tähän maahan uuden amazoonien valtakunnan. Ei meidän perinteisten miesten tarvi moista katella. Montaa sataa kilometria itään ei tarvitse mennä, että näkee taas naisellisia naisia. Sellaisia, jotka uskaltavat jopa näyttää naiseutensa, eivätkä yritä pukeutua ja käyttäytyä kuin miehet.
mutta minulla ei ole munaa matkustaa Suomen ulkopuolelle.
Noh, hätätapauksessa mitä pohjoisemmaksi menee sitä naisellisempia naisia vielä löytää. Landellakin saattaa lykästää. Ainakin oikealla landella.
Sitäpaitsi noita itäneitojahan löytää nykyään netistä helposti. Ihan aidossa mielessä, en mitään tilaushuoraa meinaa. Vilkaise Suomi24:n palsta ulkomaalaisista suhteista.
Juttujas luettuani ei yhtään hämmästytä. Parempi vaan pysyä äidin helmoissa ja jättää naiset ja ulkomaan muitten hoidettavaksi.
Matkustaisin kyllä mutta kun muualla maailmassa miehen ulkomaalaisuus ei ole naiselle niin valtava plussa kuin täällä Suomessa.
http://www.herkku.net/tarinat/tekstit/tarina1560.html
http://www.herkku.net/tarinat/tekstit/tarina4846.html
Sori, en viitsi lukea noita teininovelleja.
Tilaa Regina, sieltä löytyy uusia fantasioita sulle. Ei tarvitse viikosta toiseen kohkata noita kahta samaa linkkiä...
Kyllä Suomessa kuitenkin on maailman helpoimmat naiset että jos täällä ei flaksi käy niin ei sitten missään.
Jatka yrittämistä.