Mikä paras

Mikä mielestänne on paras selluliittivoide?
31245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Käytin Biotherme selluliittivoidetta päivittäin 2 tuubia peräkkäin . Ne kestivät n. 6 viikoa yhteensä. Reisien sisäpintojen muhkurat silenivät silminnähden.Oikeasti.1 tuubi maksaa n. 50 €.

Äänestä

Avon Solutions Cellu-Sculpt kiinteyttävä ja muotoilevaa selluliittivoidetta (14,90) ja säännöllisellä käytöllä olen saanut selluliittiä vähentymään ja ihon kiinteytymään pakaroista, reisistä ja vatsasta, toinen hyvä n myös Instant tone-kiinteyttävä vartalosuihke (19,90).

lisätietoja [email protected]

Äänestä

Olen kokeillut yhtä jos toista voidetta, apua en ole niistä saaanut. Harmikseni vaan raha menee hukkaan, ovat meinaan aika kalliita ja niitä ohjeen mukaan tarttee käyttää monta kuukautta että hyöty savutetaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


selluliittivoide? kirjoitti:

Mikä mielestänne on paras selluliittivoide?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu