Mikä mielestänne on paras selluliittivoide?
Mikä paras
3
1196
Vastaukset
- rouva reisi
Käytin Biotherme selluliittivoidetta päivittäin 2 tuubia peräkkäin . Ne kestivät n. 6 viikoa yhteensä. Reisien sisäpintojen muhkurat silenivät silminnähden.Oikeasti.1 tuubi maksaa n. 50 €.
- Avon-Vippari
Avon Solutions Cellu-Sculpt kiinteyttävä ja muotoilevaa selluliittivoidetta (14,90) ja säännöllisellä käytöllä olen saanut selluliittiä vähentymään ja ihon kiinteytymään pakaroista, reisistä ja vatsasta, toinen hyvä n myös Instant tone-kiinteyttävä vartalosuihke (19,90).
lisätietoja [email protected] - tomaatintaimi
Olen kokeillut yhtä jos toista voidetta, apua en ole niistä saaanut. Harmikseni vaan raha menee hukkaan, ovat meinaan aika kalliita ja niitä ohjeen mukaan tarttee käyttää monta kuukautta että hyöty savutetaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2802554Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3001374- 1081251
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831241Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi971188Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581185- 441042
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi71946Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa22890- 33797