Nelosella sinkkuäidit ja -isät

Miten kommentoisitte seuraavan tuotantokauden sinkkuäitejä/isiä? Saadaanko siitä porukasta tapahtumarikas ohjelma?
6517
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Toivottavasti ei. Kauhea kohu asioista, joita ei mielestäni kuuluisi julkisuudessa edes rakentaa eikä huudella.

Äänestä


  • quupee kirjoitti:

    Hinni, Johanna ja Tiina ne jatkavat tuosta porukasta...kaikki 3 hyviä ja erilaisia keskenään...

    ja sit mallikeikkaa näkyy heittävän yksi noista.....

    Äänestä

Juuri näin "sinkku-isän" mainoksen.
Jos se mies, huolimatta lapsista, ei ole homo, niin sitten ei kyllä kukaan.
Sinkkuisälle poikaystävää siinä perheessä tarvitaan.

Äänestä
  • Reporting 4 duty!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


åpå kirjoitti:

Miten kommentoisitte seuraavan tuotantokauden sinkkuäitejä/isiä? Saadaanko siitä porukasta tapahtumarikas ohjelma?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu