Huulten suurentaminen !

Hei!
Olen tässä miettinyt, että suuremmat huulet olisivat nätit.
~Minkälaisista toimenpiteistä olette kuulleet ?

~Onko jotain sivua, josta näkisi päivitettyä tietoa tähän liittyen ?
1334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itselle on laitettu 3 kertaa restylanea ylähuuleen. Toisella kerralla hoitaja (lontoossa), ei laittanut tasaisesti ja huuleen tuli "lommo". Ajan myötä tasoittunut, periaatteessahan restylane on luonnollista, ja "häviää" teoriassa. Itsellä viimeisimmästä kerrasta on jo toista vuotta, ja huuli ei ole kuitenkaan pienentynyt takaisin "luonnolliseksi". Hyvä niin, eipähän tarvitse enää laittaa rahaa kalliisiin hoitoihin. :) Olen tyytyväinen, mutta kannattaa vaan antaa kirurgin laittaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


--------------------------- kirjoitti:

Hei!
Olen tässä miettinyt, että suuremmat huulet olisivat nätit.
~Minkälaisista toimenpiteistä olette kuulleet ?

~Onko jotain sivua, josta näkisi päivitettyä tietoa tähän liittyen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu