Auvisen youtube-tyttöystävä selvittää uusimmassa videossaan suhdettaan Jokelan surmaajaan!
"Pekka ei ollut natsi, hän vihasi natseja. Hän ei ollut psykopaatti eikä sosiopaatti, hän tunsi rakkautta ja pelkoa. Hän ei ollut koulukiusattu."
http://uk.youtube.com/profile?user=tanascheel
"Pekka ei ollut natsi, hän vihasi natseja. Hän ei ollut psykopaatti eikä sosiopaatti, hän tunsi rakkautta ja pelkoa. Hän ei ollut koulukiusattu."
http://uk.youtube.com/profile?user=tanascheel
Vastaukset 8
Vanhimmat
Jotenka tuosta koulukiusaamisesta on VITUN hankalaa sanoa ulkomailta tavuakaan.
Ensinnäkään kiusatut eivät siitä puhu; toisekseen, koululaiset jotka ovat nähneet sitä omin silmin ovat sen todenneet.
Tanan kommentit siis ovat merkityksettömiä.
Muutenkin pirihuoralla on oma lehmä ojassa kun EU-poliisi tutkinee hänen osuuttaan.
on manipuloiva hypokraatti, joka vie nuoren mielen pimeälle puolelle kauniisti ja taitavasti, ja jättää hänet sitten sinne harhailemaan.
Samaa kuppikuntaa kun tanskan 70-luvun pyramidinpalvojat.
Olen lähestulkoon varma, että tämä tanascheel on lietsonut Pekan ja kuka ties monenko muunkin nuoren psykopaatin murha-alttiutta.
Lukekaapa tätä satanistista propagandaa:
...
Misconception 5.
Bad or wrong is anything that harms another individual or harms yourself. This includes; violence, murder, confrontation, hatred. And occasionally hypocritically a few things that harm no one; anything that brings people pleasure.
This idea of what is bad/wrong is why one cannot really do what is good/right. It is too limiting. It is also closed minded and simple minded. Why is violence wrong? It has always been as much a part of us as any other instinc.
Usually it is the ‘good’ who refuse to use violence, while the ‘bad’ have no such moral contradictions, the good will therefore never triumph an nothing will ever really change.
- Tanascheel.
Pekka-Eric Auvisen You Tube –ihastus
Tana on suomeksi kohtuu yleinen lyhenne sanasta "Saatana".
Luulenpa, että aika iso osa Pekka-Ericin "ideologiasta" oli peräisin tältä muijalta!
Kotisivuillaan sanoo vielä harrastavansa ammuntaa. Toivottavasti joku tajuaa hakea siltä aseet pois!!
Mitä luin niitä Pekan kirjoittamia tekstejä niin niistä sai sen käsityksen että häntä kiusattiin. Lisäksi haastatteluissa jotkut oppilaat kertoivat että Pekka oli koulukiusattu. Siinäpä poliisilla selvittämistä.
olisi pitänyt olla tosi rajua, että se olisi syynä tähän ampumiseen.
Uskon, että hänen mielestään koulu vain oli paikkana hyvä tappaa mahdollisimman monta tyyppiä.
Ollut kuin pientä sanailua.
Niin, SANOJALLE.
Mitenkä sanoja voi edes yrittää arvata miltä se tuntuu vastaanottajasta?
Ja mietitääs sitten tää kiinalainen vesikidutus.
Niinkin viaton asia kuin vesitippa tekee siinä hulluksi. Kun se tippuu tunnista toiseen, päivästä toiseen, kuukaudesta toiseen.
Mieti sitä kiusaaja, olet syyllinen. Uskot sitä itse tai et.