jösses

lähti 3kg viime viikolla, siinähän on pakko olla snadisti fladaa, eikä vaan nestettä ja hauista.
2207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hyvä hyvä! Miten teit ton? Veikkaan, että et kuitenkaan vaihtanut bisseä kevytsiideriin?

Äänestä
  • vanhankaupunginlahden ympäri joka ikinen päivä, ja join huberia bissen sijaan, ja kauravelliä ja ananasta kun teki mieli burilaista

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dirty Harry kirjoitti:

lähti 3kg viime viikolla, siinähän on pakko olla snadisti fladaa, eikä vaan nestettä ja hauista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu