mulla on ihan hirvee ongelma mun leuka/poski ja viiksi ja viiksi karvojen kanssa.. ne kasvaa kuin heinä kesällä.. joka päivä saa olla ajaas sit pois.. mun ihi on mennyt leuan alueelta ihan kuivaks vaikka rasvaan sit aina.. nolottaa jos joskus pääsee jonkun miehen kanssa lähi´kontaktiin ja itellä on pahimpi sänki kun sillä.. neuvokaas vähä..
mitä tekisin. mulla on paksuu tummaa karvaa leuas ja ylähuules ja sit poskissa on sekä että vaaleeta ja tummaa.. hermo menee
mitä tekisin. mulla on paksuu tummaa karvaa leuas ja ylähuules ja sit poskissa on sekä että vaaleeta ja tummaa.. hermo menee
Vastaukset 2
Vanhimmat
Sulla on todellakin hormonihäiriö, joka vaatii lääkärin hoitoa. Lääkäriin siis mars. Ei tuollaisten asioiden kanssa tarvitse yksinään yrittää painiskella.
Kun hormonihäiriö on saatu korjattua, sen jälkeen poistattamaan ne karvat joko laserilla tai neulaepilaatiolla. Itsekseen en eivät ehkä enää tipahda, mutta kun hormonit ovat kohdallaan, poiston jälkeen eivät enää kasva takaisin.