mistä ISOJA farkkuja

puhvel

tietäisikö kukaan mistä löytää hyvännäköisiä suurien kokojen naisten farkkuja?.. lahkeet mielellään leveät ja pitkät..
joillakin olen sellaisia nähnyt. mutta itse en löydä..
h&m farkut melkein sopi kiinni :/

hjelp.

12

4223

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kattelmus
    • ÅsaGraff

      Kaikissa kauppaketjuissa on nykyään isoja farkkuja: H&M, Lindex, Seppälä, KappAhl, Citymarket, Prisma.

      • löytyy...

        En ole tarkkaan seurannut kuinka suuriin saakka Lorella myy farkkuja, mutta muistaisin nähneeni ainakin 56. Hinnat ovat tietenkin vähän yläkantissa noihin tavarataloihin verrattuna. Myyvät myös NP:n farkkuja, joissa on erilaisille vartalomuodoille tehtyjä ja niistä olen löytänyt parhaiten istuvat farkut itselleni.


      • Jaanelo
        löytyy... kirjoitti:

        En ole tarkkaan seurannut kuinka suuriin saakka Lorella myy farkkuja, mutta muistaisin nähneeni ainakin 56. Hinnat ovat tietenkin vähän yläkantissa noihin tavarataloihin verrattuna. Myyvät myös NP:n farkkuja, joissa on erilaisille vartalomuodoille tehtyjä ja niistä olen löytänyt parhaiten istuvat farkut itselleni.

        Lorella myy farkkuja ainakin kokoon 60 saakka.


      • puhvel

        ""Kaikissa kauppaketjuissa on nykyään isoja farkkuja: H&M, Lindex, Seppälä, KappAhl, Citymarket, Prisma.""

        ei ole kokoja, ainakaan ihmisenmallisissa malleissa.


      • puhvel
        Jaanelo kirjoitti:

        Lorella myy farkkuja ainakin kokoon 60 saakka.

        ei ole täällä pohjosessa Lorellan liikkeitä. edes Oulussa. kaippa pitää shoppaamaan lähtä helsinkiin asti:/


      • puhvel kirjoitti:

        ei ole täällä pohjosessa Lorellan liikkeitä. edes Oulussa. kaippa pitää shoppaamaan lähtä helsinkiin asti:/

        näissä isoja kokoja: kemissä bombus, oulussa oulun uusi muoti.


    • Itse tilannut olen täältä

      Minä tilaisin täältä farkut. Hienot on. Kauppa on Uniikkiputiikki.

    • muodokas nainen

      Olen ostanut monet hyvät strets-farkut euromarketista. Ferkkujen nimi INTOWN. Mustia, sinisiä, harmaita. Hinta n. -40€.

    • Farkkumimmi

      Ostin tuolta be divine verkkokaupasta farkut, siellä on isoja kokoja. Mulla on Caya farkut, niissä on suhteellisen kapea vyötärö, mutta tilaa pepussa ja reisissä, mikä sopii mulle. Toinenkin malli siellä oli, mutta niiden mallista en tiedä. Kannattaa katsoa mittataulukosta, niin ei tule väärää kokoa. Sekin kun on yksi mahdoton suo... Onnea etsiskelyyn!

    • vaate

      np-myymälöistä löytyy kokoja 36-54, Lappeenranta,Kuopio,riihimäki,lahti , hollola ,ideapark, rovaniemi

    • 6x ast tavaraa

      heippa,sivut eivät ole vielä valmiit mutta työn alla,käy kurkkaamassa
      www.stokk.tarjoaa.fi

      laitapalautetta tänne vaikka

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arvaa miten paljon

      Haluan sua?
      Ikävä
      93
      1702
    2. Kolme miestä joukkoraiskasi nuoren naisen metsässä Helsingissä.

      https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011193871.html?utm_medium=promobox&utm_campaign=hs_tf&utm_source=is.fi&utm_content=pr
      Maailman menoa
      229
      1420
    3. Mitä toiveita ja ajatuksia sulla

      On kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      87
      1321
    4. Sunnuntai terveiset kaivatulle

      Maa on vielä valkoinen vaikka vappu lähestyy, otetaan pitkästä aikaa pyhä terveiset kaivatullesi tähän ketjuun !!
      Ikävä
      65
      995
    5. Aika usein mietin sitä

      Että miksi juuri minä olen se jonka kanssa haluaisit vakavampaa? Mikä minusta voi tehdä sellaisen että koet niin syviä t
      Ikävä
      46
      921
    6. Rakastan sinua ja

      Tiedät sen.
      Ikävä
      47
      908
    7. Miksei voitaisi vaan puhua asiat selväksi?

      Minulla on ollut niin kova ikävä sinua, etten oikein edes löydä sanoja kuvaamaan sitä. Tuntuu kuin jokainen hetki ilman
      Ikävä
      38
      898
    8. Eräästä kalastuksenvalvojasta leviää video !

      Ennemmin tai myöhemmin tänne palstalle tulee videonpätkä, jossa kerrotaan paikallisesta "kalastuksen valvojasta". Ei si
      Suomussalmi
      9
      864
    9. On ikävä sua

      Rakas ❤️.
      Ikävä
      46
      832
    10. IS Viikonloppu 26.-27.4.2025

      Koviksen ovat laatineet Eki Vuokila ja piirrospuolista vastaa Lavonius, jolloin 2,5 vaikeusasteen ristikko on saatu aika
      Sanaristikot
      35
      809
    Aihe