Helppoa iskeä

Kenen tahansa miehen iskemiseksi ei tarvita muuta kuin tällainen ulkonäkö: http://www.bastardly.com/archives/2006/11/22/the-bastardly-minute-with-elin-grindemyr/
174147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Mutta hiukset tekee muijan näyttämään cockerspanielilta. Mieluummin suorat hiukset, mutta muuten ihan jees =)

Äänestä
  • Viimeisillä sivuilla hänellä on suorat hiukset.

    Äänestä

  • Onanias kirjoitti:

    Viimeisillä sivuilla hänellä on suorat hiukset.

    suorat hiukset. Nam.

    Äänestä

  • Onanias kirjoitti:

    suorat hiukset. Nam.

    Niin näkyy olevan. Perun ensimmäisen postaukseni välittömästi.

    Äänestä

tuo pakkelikerros ja hiustenlaitto pois. Saunapuhtaana ilman stylistiä asettamaan peppua oikeaan kulmaan kameraan nähden, niin sitten nähdään, mikä peruspolla tuokin on. Kyllä munkin pyöreestä pallonaamasta sais vaikka mitä pienellä photoshoppailulla.

Äänestä

Onhan siinä oikein nätti tytär. Toisaalta on aivan sama miten hyvännäkönen on jos ei tajua mistään mitään, ei saa keskustelua aikaiseksi ja ei ota muita ihmisiä huomioon omassa toiminnassaan.

Tuossa on kyllä neitiä photoshopattu aika paljon. Olisi kiva nähdä sama neiti alastomana saunan jälkeen.

Äänestä

et oli blondattu. Mielummin otan naiseni tummana ja tulisena ja oluet kylmänä.

Äänestä
  • Kukapa ei tuollaista ottais kerta kokeiluun..
    Kyllä ihan varmasti hienot touhut sais aikaiseksi , ellei sitten ko. nainen olisi ihan kuollu lahna.. Siinä ei silloin auta edes nätti ulkokuori..

    Mutta sitten ne kaikki muut asiat kuin ulkoinen kyvykkyys tulee ratkaisemaan asioita..

    Äänestä

Ei se miehen saaminen paljoakaan vaadi.... Eikä todellakaan tarvitse olla samankaltainen kuin kuvan nainen on. Ja sehän se onkin ongelmana kun miehet on aivan liian helppoja saatavia.

Äänestä
  • Kuin moni muukaan nainen täällä ole koskaan aloitteita tehnytkään miehien saannista puhumattakaan.

    Äänestä

  • sinä.. kirjoitti:

    Kuin moni muukaan nainen täällä ole koskaan aloitteita tehnytkään miehien saannista puhumattakaan.

    homoa en ole vielä saanut iskettyä...

    Äänestä

  • ruma ja lihava kirjoitti:

    homoa en ole vielä saanut iskettyä...

    ne jotka eivät lähde ovat automaattisesti homoja? :D

    Äänestä

iskeä miehen veitikka, niin kyl nuo/tuo riittää. Mut jos aivotkin pitäs saada mukana (ne jotka on siellä kaulan jatkeena jossain - yleensä) niin ei noilla vehkeillä onnaa. :D

Äänestä

Minua ei nainen pysty iskemään. Ei ainakaan ulkonäöllään. Jos mä johonkin ihastun, mä ihastun luonteeseen ja ajatuksiin. En välitä onko perseessä rasvaa vai ei.

Äänestä

Tuo on kaunis nainen. Kuvia olen hänestä ennenkin nähnyt.

Kyllä esim. tuon elin grindemyrin kanssa olisi melko varmasti parhainta harrastaa seksiä ja muutenkin ulkoisesti hyvin miellyttävä nainen.

Toinen esim. kauniista naisesta on suomalainen anne mari berg. Ulkonäkö merkitsee paljon, mutta sisäinen puoli merkitsee paljon enemmän kuin ulkonäkö.

Ei riitä että nainen on ulkoisesti kaunis, seksihommiin kyllä olisi unelma. Mutta vaimoksi tai hyväksi tyttö/naisystäväksi ei riitä vaan sisäisen puolenkin on oltava kunnossa.

En halua vaimokseni sellaista joka esim. valittaa kaikesta kokoajan tai käy säännöllisesti juomassa itsensä känniin. Harrastuksetkin vaikuttavat, ellei harrastuksista täsmää juuri mikään niin ei suhdekkaan toimi.

Valitettavasti en voi tällä hetkellä sanoa muita hyviä puolia naisista kuin sukupuoli ja ulkonäkö. Johtuen siitä että 98% naisista joita olen nähnyt ovat paljastuneet selän takana roskaa puhuviksi idiooteiksi. Lähinnä isosiskojen kavereihin olen voinut luottaa, mutta pysyn erossa heistä koska jo ajatuksena tuntuu typerältä ruveta suhteeseen jomman kumman isosiskoni kavereista.

Elämää on minulla paljon edessä, mutta kerroin tämän hetken tilanteen.

Äänestä
  • Ei todellakaan. Sitäpaitsi se on bi-seksuaali joka on niin pitkä miinus ettei sitä voi piirtää tähän. :)

    Äänestä

Voisin kyllä panna useamman kerran, koska kroppa on kaunis mutta kasvoista on täysin tavis. En seurustelisi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies kuin mies kirjoitti:

Kenen tahansa miehen iskemiseksi ei tarvita muuta kuin tällainen ulkonäkö: http://www.bastardly.com/archives/2006/11/22/the-bastardly-minute-with-elin-grindemyr/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu