raidat

Minulla on semmonen maantienruskea/harmaa tukka ja haluaisin ottaa vaaleita raitoja.
2179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

no ota sitte ne raidat. olipaha kirjotus! siis kysytkö värivinkkejä, aiotko kotona itse tehdä, tekniikoita, vai kampaajalle menet vai hintaa kyselet vai pitäskö sulle tulla kotiin asti ne tekemään???? mikä toi tollanen toteamus on, mäkin voin kirjottaa että voileipä - ajattelin tehdä iltapalaksi juustovoileivän. revi siitä sitten.

Äänestä

jollain on ollut tylsää tai sitte toinen vaihtoehto on et joku 11vee on päässy leikkimään koneen kans.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


raidatit kirjoitti:

Minulla on semmonen maantienruskea/harmaa tukka ja haluaisin ottaa vaaleita raitoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu