Onnea vaan

kaiken. Sitähän halusit. Mutta mitä sitten kun olen niin varma ettei sinulla lopulta ole yhtään mitään... ja olen varma asiasta niinkuin moni muukin. Onnea oikein sydämen pohjasta. Olet kyllä muutenkin sekainen.
2734
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On tainnut joku jätkä löytää uuden hoidon!

Äänestä

Onhan se hyvä jos tästä horinasta täällä netissä on sinulle jotain apua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


luulet sinulla nyt olevan... kirjoitti:

kaiken. Sitähän halusit. Mutta mitä sitten kun olen niin varma ettei sinulla lopulta ole yhtään mitään... ja olen varma asiasta niinkuin moni muukin. Onnea oikein sydämen pohjasta. Olet kyllä muutenkin sekainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu