Tyra Banks: Peruukki tuhoaa seksielämäni
26.11.2007 15:52
Ex-supermalli ei halua, että miehet näkevät hänet ilman peruukkia tai hiuslisäkkeitä.
Huippumalli Tyra Banks onkin epävarma itsestään, ennen kaikkea hiuksistaan.
Huippumalli Tyra Banks onkin epävarma itsestään, ennen kaikkea hiuksistaan. (RETNA)
Tyra Banks on niin epävarma hiuksistaan, että orastavat miessuhteetkin uhkaavat kariutua siihen.
- Tyra on hyvin itsevarma nainen, paitsi hiustensa suhteen. Hän ei halua kenenkään miehen näkevän häntä ilman peruukkiaan tai hiuslisäkkeitään, Female First -sivuston lähde kertoo.
- Tyra ajattelee, että miehet ovat hänen kanssaan hänen imagonsa vuoksi. Hän pelkää etteivät he soita takaisin, kun huomaavat aamulla, ettei hänellä olekaan niin glamoröösiä tukkaa.
Turhamainen ex-supermalli tunnustaa myös, että tilaa punaviiniä vain siksi, koska se näyttää hänen mielestään hyvältä.
- Otan vain muutaman siemauksen, mutta pitelen silti lasia, koska tunnen itseni silloin niin seksikkääksi. En kuitenkaan juo sitä, sillä se ei maistu hyvältä.
IL
xxxx
Meikkis kyllä ihan JUO punkkua...!:)
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei suinkaan oo turhamainen akka!! Voi ******* päähän (anteeksi) mutta ärsyttää tuommoset turhan valittajat. Ite en juo punkku vaan vedän kalsarikännejä miehen kanssa kaljalla. Jumakauta nyt näönvuoksi punkkua tai kaljaa osteta. Mäykkäri naamariin ja unet on taattu niin ei tarvi huolehtia siitä onko hiuksia päässä vai ei x)
Se on niin upeen näköstä kun varsinkin nainen on kännissä. Vanhenette kuitnkin ennen aikojanne, mutta kyllähän se asia aina turhamaisuuden voittaa!
Itse en käytä alkoholia ollenkaan, ja kehtaan kyllä tunnustaakin sen. Ja vaikkei mulla ole tekotukkaakaan, ihan oma vaan.
Minust se on upeemman näköst ku mies on kännissä.