Eli missä tehdään Espoossa parhaat rakennekynnet? Geelit on ollut kerran, eikä pysyneet, nyt harkitsen akryylikynsiä. Onko totta, että akryyli vahingoittaa omaa kynttä enemmän kuin geeli?
Hyvä kynsien tekijä Espoossa?
koukussa kynsiin
2198
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Hei itse teen rakennekynsiä olarinluomassa ons akryylillä ja annan asiakkailleni 2 viikon takuun ... tuu ihmeessä kokeilemaan!!!!
0400179661
Parhaista en tiedä , olen itse käynyt tuossa hiusmelodissa espoossa , Lindalla ja tuli kyllä upeat kynnet , voin suositella ! ps. Sen olen huomannut , että mitä halvempi hinta , sitä useammin tekijä vaihtuu , eikä puhu suomea ja pysyvyys on mitä sattuu, Eihän näitä voi tehdä mitenkään muutamalla eurolla , jos maksaa kaikki verot palkat . ym , miten muilla on kokemuksia tästä asiasta ?