Hei
En tiedä mikä minua oikein vaivaa, mutta minun on aika useinkin satava vierasta miestä. Olen vähän reilu 30 nainen ja suhteellisen kivan näköinen. Vaikeuksia seuran löytämisessä ei ole. Minua kiehtoo niin nuoret kuin vanhatkin, kunhan mies vain on määrätietoinen. Onneksi oma mieheni sallii minulle tämän nautinnon.
En tiedä mikä minua oikein vaivaa, mutta minun on aika useinkin satava vierasta miestä. Olen vähän reilu 30 nainen ja suhteellisen kivan näköinen. Vaikeuksia seuran löytämisessä ei ole. Minua kiehtoo niin nuoret kuin vanhatkin, kunhan mies vain on määrätietoinen. Onneksi oma mieheni sallii minulle tämän nautinnon.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Juuri tuollaiset nartut on minun makuun, jatka vain huoraamista, tuollaisia pitäisi olla paljon enemmän.
...Mutta ole rehellinen niin muille kuin itsellesikin.
On onni saada kumppanikseen ihminen joka ymmärtää tällaiset virkistäytymiset. Olethan kertonut hänelle että et pane pahaksesi jos hänkin sattuisi haluamaan välillä vieraissa käydä piristymässä. Minä olen suorastaan yllyttänyt vaan sanoo olevansa toistaiseksi tyytyväinen siihen mitä kokee kanssani ja saa osakseen.
Uskottomuus ja Cuckoldit on asia erikseen.
Kunnon kukolla jopo keulii siinä tilanteessa kun ihana mies ruikuttaa kotona ja "antaa anteeksi".
Selvyyden vuoksi: en kuulu kumpaankaan kastiin.
... Sä olet jotakin jäänyt vaille ja korjaat nyt sitä tyhjiötä (tai siis annat muiden täyttää tyhjiösi, "kunhan vain on määrätietoinen" ;))
Hih. Mua naurattaa miten sinä voit saada elämääsi syvyyttä tussua jakamalla. Olisit varmaan hauska tuttavuus.
Eikö sulla ole minkäänlaista moraalista selkärankaa ? Olet säälittävä.. niin miehesikin, tuskin hänkään on sinulle uskollinen. Ei hän sinusta taida isosti välittääkään kun antaa vieraiden kanssa mennä.
Kuvauksesi sopii minuunkin..
Sama ikä, samat edellytykset, ja samat halut ;-)
Minulla on aivan samoin, eli vieraat partnerit kiehtovat ja kiihottavat. Lisäksi olen yhtä ihanassa asemassa kuin sinäkin, että saan tehdä sitä luvalla ;-)
Minusta tuntuu vain, että olen jäänyt siihen todella "koukkuun". Joskus mietin, olenkohan huono ihminen kun haluan jatkuvasti, mutta en mahda sille mitään.
Hyvää (ja antoisaa) kesää sinulle "kanssasisar" !!!!
Laitoin alkuperäiselle parisanaa , kysymyksen asettelusta . Aihe on mielenkiintoinen , ja siinä on varmasti monta eripuolta. Kuitenkin me olemme yksilöitä , vaikka samankaltaisia tilanteita syntyykin.
Tällaiseen toimintaan jossa vaimo käy luvalla vieraissa törmää aika usein miesten välisissä keskusteluissa.
Meillä kotona tilanne on sellainen että vaimokulta (35v) haluaisi uusia kokemuksia eri ikäisiltä miehiltä, on saanut luvankin (lukuisia kertoja) mutta ei ujouttaan ole uskaltanut tehdä mitään...sikäli kivaa (omalle) miehelle että tulee laivareissuilta ja ravintolailloista aivan ylikiihottuneena kotiin ja vaatii seksiä heti...
Ei tässä aiheessa mitään pahaa ole kun pelisäännöt ovat kunnossa ja tosiaankin, tässä elämässä ei ole kenraaliharjoituksia vaan täällä ollaan vain tämän yhden kerran ;)
Tuohon esittämääsi kysymykseen voi olla erilaisia vastauksia , kuitenkin kysymys pitäisi ehkä miettiä uudelleen . Asiasta voisi keskustella paremmin jos pohjatietoja olisi enemmän. Jos alkuperäistä , tai muita kiinnostaa ajatusten vaihto niin annan sp osoitteen. [email protected]