te naiset märmätätte ja valitatte joka asiasta

Parempi pysyä erossa teistä koska sitten saa olla vapaammin ja tehdä mitä huvittaa eikä tarvi kuunnella teidän kotkotuksia
8895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Onko äiti taas antanut pojalle piiskaa tai porttikiellon, kun pitää aamuvarhaisella olla täällä itkemässä? :)

Äänestä

olet löytänyt ratkaisunkin. Mikäs tässä nyt enää on ongelmana?

Äänestä

Osaa ne saatana äijätkin "märmättää"...hyi helv...!

Tosiaan parempi on olla sinkkuna!

Äänestä
  • Jos olisit törmännyt minuun. Mutta ne hyvät ei koskaan kelpaa...

    Äänestä

mikään ei ole hyvä, tuohon sattuu ja tuosta puristaa. Juoruattekin kuin sentraalisandrat ennen vanhaan. Ja nalkutatte ihan kaikesta.

Äänestä
  • miesten pahin vika: Jatkuva nalkutus ja valittaminen ihan kaikesta.
    Kuka sellaisen kanssa haluaisi elää? Ei kiitos, sinkkuus on parempi valinta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


21 vuotta äijä kirjoitti:

Parempi pysyä erossa teistä koska sitten saa olla vapaammin ja tehdä mitä huvittaa eikä tarvi kuunnella teidän kotkotuksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu