tatuointi reidestä nilkkaan

Eli kyselisin sellasta ku oon menos koht ottaa molempiin takareisiin kuvat,ja ne tulee nilkkoihin asti,ni onko kellään kokemusta sattuuko kuvan hakkaus paljon esim tossa polvitaipeen kohdalla?
101149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

kuitenkin kerran...

Äänestä

Takareidet ja polvitaipeet ovat todella herkkiä kohti useimila ihmisillä, sinne kirpasee siis enemmän. Mut eihän se ole kuin kipua, ja palkaksi saat jotain todella upeeta. Onnea matkaan!

Äänestä
  • Mitä todella upeaa ajattelit? Minusta seurauksena on polku kohti syrjäytymistä.

    Äänestä

  • merkki? kirjoitti:

    Mitä todella upeaa ajattelit? Minusta seurauksena on polku kohti syrjäytymistä.

    tulla lukemaan tatuointi foorumin kirjoituksia jos noin paljon ahdistaa.. vitun runkkari.

    Äänestä

  • merkki? kirjoitti:

    Mitä todella upeaa ajattelit? Minusta seurauksena on polku kohti syrjäytymistä.

    Oletko ihan varmasti oikealla palstalla? Täällä ei keskustella vanhojenpiikojen pitsinnypläyksestä ja kynttilöistä.

    Äänestä

  • merkki? kirjoitti:

    Mitä todella upeaa ajattelit? Minusta seurauksena on polku kohti syrjäytymistä.

    itse vielä syrjäytynyt..päin vastoin elän nyt täydempää ja aktiivisempaa elämää kuvieni kanssa :)

    Äänestä

Aivan varmasti sattuu. Mutta niin kuin mun tatuoitsija sanoo, kivulla tatuoinnit ansaitaan. Kun neljä tuntia on istunut siinä tuolissa, noi sanat voisi syöttää sille sen tatuointikoneen kera:D

Ps.sinä joka sanoit tatuointeja roskaväen merkiksi, tai jotain vastaavaa. Niin kauan kun se väri on MINUN nahallani, ei pitäisi olla sulla ongelmia sen suhteen vai mitä?!?

Äänestä
  • ihan sinulla vaan!

    Äänestä

  • kyllä ne onegelmat on kirjoitti:

    ihan sinulla vaan!

    Mä PIDÄN tatuoinneista, mulla ON tatuointeja, mulle TULEE lisää tatuointeja, en pidä niitä ongelmana. Sä et liity noihin mitenkään, sun mielipiteillä mistä pidät, mistä et, ei ole erityisesti väliä. Joten yritä päästä tatuointien yli, tai ainakin yritä antaa muiden tatuoida nahkaansa niin paljon kuin huvittaa. Eiköhän täältä löydy joku paikka esim. "mä en pidä tatuoinneista" jonne voit mennä purkamaan tuntojasi. Ja jos ei löydy, perusta. Terveisin, minna

    ps. oikeasti, hyvät jatkot:)

    Äänestä

tänään otin nuo kuvat. sattu joo mut ei mitenkään ylitsepääsemättömästi. ihanat on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jhhakshdisjhsj kirjoitti:

Eli kyselisin sellasta ku oon menos koht ottaa molempiin takareisiin kuvat,ja ne tulee nilkkoihin asti,ni onko kellään kokemusta sattuuko kuvan hakkaus paljon esim tossa polvitaipeen kohdalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu