haluaisin vain kertoa sinulle, että pidän kirjoitustyylistäsi ja pirullisesta nimmaristasi huolimatta ounastelen sinun olevan herkkäsieluinen matami.
"Odotan vastinettasi"
MarttyyriMallari-TTt
SupremeSatan.....
12
524
Vastaukset
- kuis skulaa?
Tänä yönä joku kunnian ihminen päästää limarassisi renkaista ilmat :D
En minä oo merkkari ja mitä tulee automme renkaisiin, niin ne pysyvät ehjinä.
"Älä sekaannu toisten ajatustenvaihtoon"
MarttyyriMallari-TTt- 6-vuotiselta linjalta
MarttyyriMallari-TTt kirjoitti:
En minä oo merkkari ja mitä tulee automme renkaisiin, niin ne pysyvät ehjinä.
"Älä sekaannu toisten ajatustenvaihtoon"
MarttyyriMallari-TTt"Vaikutat sellaiselta"
6-vuotiselta linjalta kirjoitti:
"Vaikutat sellaiselta"
korkeakoulun läpi kahlannut henkilö ja koulutustaan vastaavassa työssä. Ei millään pahalla, mutta tämä viesti on tarkoitettu vain ja ainoastaan sille SuperSaatanalle, ok?
"Kysy minulta jotain ja en vastaa, vastaa minulle vaikka en edes kysy"
MarttyyriMallari-TTt- noin..
MarttyyriMallari-TTt kirjoitti:
korkeakoulun läpi kahlannut henkilö ja koulutustaan vastaavassa työssä. Ei millään pahalla, mutta tämä viesti on tarkoitettu vain ja ainoastaan sille SuperSaatanalle, ok?
"Kysy minulta jotain ja en vastaa, vastaa minulle vaikka en edes kysy"
MarttyyriMallari-TTtpuutteessa, niin mikset laita sille sähköpostia suoraan?
noin.. kirjoitti:
puutteessa, niin mikset laita sille sähköpostia suoraan?
ole kyse, hiukan kiusaan näitä tyttöjä vaan.
"Mahtaako ne punastella viestini luettuaan"
MarttyyriMallari-TTt- tyrkky
MarttyyriMallari-TTt kirjoitti:
ole kyse, hiukan kiusaan näitä tyttöjä vaan.
"Mahtaako ne punastella viestini luettuaan"
MarttyyriMallari-TTtja tykkää aina huomiosta.
Hyvähän se on että joku jaksaa tyttöjä imarrella. Viihtyvät palstalla sitten paremmin meitä muitakin huvittamassa. tyrkky kirjoitti:
ja tykkää aina huomiosta.
Hyvähän se on että joku jaksaa tyttöjä imarrella. Viihtyvät palstalla sitten paremmin meitä muitakin huvittamassa.on myös eka kerta kun joku nainen jättää noteeraamatta minun seireeninkutsuni.
"Taitaa olla aika kova misu kyseessä"
MarttyyriMallari-TTt- tuossa
MarttyyriMallari-TTt kirjoitti:
on myös eka kerta kun joku nainen jättää noteeraamatta minun seireeninkutsuni.
"Taitaa olla aika kova misu kyseessä"
MarttyyriMallari-TTtDanskun hommassa käyny aivan samalla tavalla?
Sulla on kovia misuja tähtäimessä. Tai sitte ne vaan nukkuu, niinku kaikki järkevät ihmiset tähän aikaan. tuossa kirjoitti:
Danskun hommassa käyny aivan samalla tavalla?
Sulla on kovia misuja tähtäimessä. Tai sitte ne vaan nukkuu, niinku kaikki järkevät ihmiset tähän aikaan.mutta en malta olla välillä vilkaisematta kannettavaani.
"En tiedä mitä tästäkin kehkeytyy, tiedätkö sinä"
MarttyyriMallari-TTt- se..
MarttyyriMallari-TTt kirjoitti:
mutta en malta olla välillä vilkaisematta kannettavaani.
"En tiedä mitä tästäkin kehkeytyy, tiedätkö sinä"
MarttyyriMallari-TTtjuoppuhulluus ainakin jossain vaiheessa jos ei muuta.
Kyttäätkö niitä vulvan renkaita? Ettei se yks puukottaja pääse tekemään pahojaan?
- SupremeSatan
homma.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.172394Parrakkaat miehet ovat inhottavia ja vastenmielisiä
Ennen Suomi ja koko maailma oli täynnä kasvonsa hyvinhoitavia miehiä. Tänä päivänä lähes kaikki miehet ovat kuin jotain2462118Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0162071812Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt1021471Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno491386Naiseni on todellinen seksipeto
Vaikka pukeutuu ihan kasuaalisti julkisilla paikoilla. Mutta näin tämän läpi ensisilmäyksellä ja sain seksipedon kaivatu571347Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas1851204- 941140
Totuus Sofian miljonääristä :miljoonien velkataakka painaa miestä.
Näin se totuus tulee jokaisesta ja seiskalehden uutiset kertoo totuuden vihdoinkin.1511015Nina Mikkonen avoimena "vapinataudistaan"- Demonstroi oireet yllättäen tv-kameroiden edessä: "Se..."
Nina Mikkonen oli Viiden jälkeen -ohjelmassa ti 12.8. ja kertoi perinnöllisestä sairaudestaan ja mm. sairauden vaikutuks14941