kotiin työpaikkani pikkujouluista.minä petin siellä miestäni, mutta olin niin juovuksissa etä en tiennyt mitä teen.nyt olen jo vähän onneksi selvempi...emme käyttäneet edes kondomia!!!!onneksi mieheni oli nukkumassa kotiin tullessani niin sain rauhassa käydä pesulla ja koota itseäni..rakastan miestäni, mutta kyllä se toisaalta ihanalta tuntuikin!!!!!
tulin...
juuri.......
7498
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ja vastuuntunnonton juttu, joka ei herätä mitään muita ajatuksia kuin että
nauttikkaa kaikista bakteereista...
Menehän sitten 2 viikon päästä sukupuolitautitesteihin ja testauta klamydia ja tippuri. HIVin voi testata vasta 3 kk päästä, sitä ennen se ei näy testeissä. Siihen asti joudut pidättäytymään seksistä tai käyttämään kortsua. Ethän halua kumppanillesi mitään tauteja sinun ilonpidon seurauksena?
Muista testeissä kuitenkin, että sinulta ei testata hepatiittejä (todennäköisesti) eikä herpestä eikä kondyloomaa. Niihin ei ole helppoja, rutiininomaisia testejä, joten näistä et saa koskaan varmuutta, oletko saanut ne syrjähypyltäsi vai et. Kondyloomavirusta kantaa noin 30% väestöstä, joten toivottavasti syrjähyppy kuului siihen 70%:iin, jolla tuota virusta ei ole.
kirjoita kuin toimitus - ei noin äkkiä kukaan selviä
säikähtäessä selviää aika nopeaa...
täyttä valetta - ei kukaan joka tulisi tuossa tilassa kotiin, onnen huumassa, ryhtyisi naputteleman konelle vaan
herättäisi miehen ja vaatisi lisää...
Palvelevan Puhelimen nettiversio
tai joku vahalestadiolaisten Pidä perhe koossa -kanava, koska niitten tytsit - ylläri - kuuntelee - rokcia
ja ne haluu, et maailma täyttyy valíkoiduista kansalaisista
..
..