Aloittakaa *puhtainpaperein* vuosi 2008 Kultanne kanssa.
Taistelunne rakkaimman tähden on päättynyt.
Taistelunne rakkaimman tähden on päättynyt.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Niin aloitammekin Kultani kanssa jo 4 yhteisen ihanan vuoden. Tämä salasuhde kestää ja jatkuu vaikka onkin jo ajat sitten paljastunut vaimolle! Emme pysty olemaan erossa toisistamme joten ensi vuosi on samanlainen kun kaikki aiemmatkin vuodet ,me nautimme ja rakastamme toisiamme!
sitten jo. Onko jo hänellä toinen nainen lisäksesi? Todennäköisesti. Tai toinen vaihtoehto mies valehtelee sinulle ettei ole eronnut koska ei jostain käsittämättömästä syystä ota sinua vakavasti.
Minä jätin ainakin mieheni jo elokuun alussa lopullisesti(kohta tulee 5kk.).Toivon että hän löytää kullaltaan sen mitä on ikänsä etsinyt.
Päivä päivältä tuntuu onnellisemmalta. En tiennyt mitä onni on vielä ennen elokuuta.
Tutkimattomat ovat ihmisten tiet
neljäs vuosi salapanona. Mietipä, miksi pari ei eronnut, vaikka uskottomuus paljastui. Olisikohan syy se oikea rakkaus verrattuna hupi.Tosin mie.s on täysi sika. Sinulle sopiva