Sen lisäksi että teidän kirjoituksenne ovat äärimmäisen tylsiä (ja sivumennen sanoen joskus aika pervoja) niin ne vilisevät kieliopillisia virheitä. VARMAAN OLISI PAIKALLAAN ÄIDINKIELEN PIKAKURSSIT???
"Surkeaa porukkaa"
MarttyyriMallari-TTt
OPETELKAA KIRJOITTAMAAN OIKEIN!!!
11
553
Vastaukset
- itseeeeesä
löytåäö Se Kaps Logi sielt.
- Aurinko79-
Kohonnut verenpaine voi olla vaarallista.
On kai tällä palstalla huomattavasti pahempiakin epäkohtia kuin kielioppivirheiden määrä. - Mpw
Arvaa mikä se on?
epäkohta on Mr. Mpw ja hänen sairaat pornolinkkinsä.
"Syö paskaa"
MarttyyriMallari-TTt- Mpw
MarttyyriMallari-TTt kirjoitti:
epäkohta on Mr. Mpw ja hänen sairaat pornolinkkinsä.
"Syö paskaa"
MarttyyriMallari-TTtSe on se, että säkin voisit nää paskakommenttis ihan hyvin laittaa yhen alotuksen alle, ei niistä jokaisesta uutta tarvii tehdä.
Sut on huomattu jo ja sen vuoksi sut jätetään pääsääntöisesti huomiotta. Mutta ihan sama, tee niinku tykkäät. - GF.
Mpw kirjoitti:
Se on se, että säkin voisit nää paskakommenttis ihan hyvin laittaa yhen alotuksen alle, ei niistä jokaisesta uutta tarvii tehdä.
Sut on huomattu jo ja sen vuoksi sut jätetään pääsääntöisesti huomiotta. Mutta ihan sama, tee niinku tykkäät.Eihän tuo työtön alkoholisti mitään ymmärrä. Kunhan saa sen päivittäisen olut annoksensa ja pääsee tänne kirjoittamaan tyhmiä, niin se on hänelle taivas.
- Wittu...!!!
läpsytä vaan sitä läskimahaasi ja pysy poissa
- pakko olla
näin huonossa, sivistymättömässä seurassa?
*Omassa seurassasi saat oikeat vastaukset* - Äikänmaikka.
"Sen lisäksi(PILKKU) että teidän kirjoituksenne ovat äärimmäisen tylsiä (ja sivumennen sanoen joskus aika pervoja)(PILKKU) niin ne vilisevät kieliopillisia virheitä. VARMAAN OLISI PAIKALLAAN ÄIDINKIELEN PIKAKURSSIT???"
- Anonyymi
Juuri näin, ap!!! Ihmiset ovat aivottomia ja kirjoitustaidottomia urpoja, joita ei koulunkäynti kiinnostanut nuorempana. Siksi työttömiä on niin paljon.
- Anonyymi
Koulut on kyllä käyty ja kirjoitushommat sujuu. Olenpa niitä työksenikin tehnyt. Hyvin irtoaa tissiprovot ja -trollaamiset niillä opeilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.192626Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0162091941Naiseni on todellinen seksipeto
Vaikka pukeutuu ihan kasuaalisti julkisilla paikoilla. Mutta näin tämän läpi ensisilmäyksellä ja sain seksipedon kaivatu591708Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt1021551Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno491466Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2041324- 961236
Totuus Sofian miljonääristä :miljoonien velkataakka painaa miestä.
Näin se totuus tulee jokaisesta ja seiskalehden uutiset kertoo totuuden vihdoinkin.1521147Nina Mikkonen avoimena "vapinataudistaan"- Demonstroi oireet yllättäen tv-kameroiden edessä: "Se..."
Nina Mikkonen oli Viiden jälkeen -ohjelmassa ti 12.8. ja kertoi perinnöllisestä sairaudestaan ja mm. sairauden vaikutuks171035Rääkyvä nainen
Varokaa perintö metsiään varjelevaa puolialastonta Etelän naista,häätää huutaen autoilijoita ja marjastajia pois yleisil13917