Räkäkänni päälle, peukut pystyyn ja baariin. Tiedä kenen vierestä aamulla herää!!
Ei muuta kuin
Mies!
14927
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ei lapsonen voi tietää,
Paljonko viinaa sietää
Kompastellen ja takerlellen,
Ihmetellen ja leperlellen
Litra viinaa päivässä, niin oppii elämään
Haista paska senkin stalkkeri! Olet ällöttävä!
kiinostus lähtee siitä, kun tise ole haku päällä niin lähestymienen helpottuu,
minulla ei ole koskaan ollut hakua päällä noin 20v sitten tapahtuneen eroni jälkeennm koska olen tykännyt yksin olemisen olevan juuri minulle parasta elämää, miksi minun pitäisi olla samanlainen kuin muiden, enkä minä saa elää juuri niin kuin minä haluan, miksi kiusaatte minua ettekä suostu ymmärtämää sitä etteä olen tykännyt tosi paljon yksin olemisesta, ei ketään saa pakottaa muuttumaan muunlaiseksi joka hän haluaa olla
no miksei, eipä tässä oo mitää välii enää muutenkaan millään.
-t-
Kuperkeikkajuoma varmistaa laskeutumiset maanpainovoimasta huolimatta jopa telemarkasentoon, 28 % sivuaskeleella
en ymmärrä mitä ajat takaa
Etunojan riittävyyttä, että kaatuu hillitysti
No pitäs tietää ketä tai mitä ajetaan takaa.
Takka-ajettua ajettiin takaa 12 vuotta.
Nimi oli Richard Kimble.
Tuosta tulee mieleen se todella vastenmielinen stalkkeri, sitä hän on aina minulle! Kuka nyt haluaisi olal tekemisissä häntä todella kauan stalkanneen henkilön kanssa! Oksettaa pelkkä ajatuskin että häntä pitäisi halata! Hyi olkoon! Nämä samat asiat ja muutakin sanon hänelle päin naamaa, jotta varmasti ymmärtää kuinka paljon inhoan häntä!
Hööh
Minua ei voi iskeä kukaan, koska en halua enää koskaan yhtäkään miestä elämääni, enkä halua uutta ystävääkään enää koskaan ja näin ajattelin jo 20 vuotta sitten! MUISTAKAA AINA TÄMÄ PAKIT TULEE KAIKILLE AINA SATAVARMASTI!!