mistä matalakantaiset kyykky kengät

onko tietoo

Voisitteko suositella hyviä kenkiä kyykkyyn? Mistä voi ostaa? Kyykky asentoni on vähäsen hartioita leveämpi, millaisia kenkiä suosittelisitte?kiitos!!

6

1246

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • puntti-karju

      Ei kai sillä ole niin merkitystä mistä ne tossut ostaa.Useimmista urheiluliikkeistä löytyy kyllä sopivat.Kannattaa vaan ostaa sellaiset missä on tosiaan matala kanta.Myös pitävään pohjaan kannattaa kiinnittää huomiota ja että kenkä istuu tukevasti jalassa.Itsellä on n.50 Euroa maksaneet tossut.Hyvin ovat kestäneet vaikkeivät kotimaisia olekaan.Ihan kympin tossuja tuskin kannattaa investoida! : )

    • kengät
      • ösjkdnv

        kiitokset, onkohan noitten putiikki jossakin et pääsis sovittamaan noita monoja vai pitääköän ihan sovittamatta tilata..


      • taitaa löytyä
        ösjkdnv kirjoitti:

        kiitokset, onkohan noitten putiikki jossakin et pääsis sovittamaan noita monoja vai pitääköän ihan sovittamatta tilata..

        En tiedä onko niillä enää muualla putiikkia kun juvalla?


    • nailoni

      sukkahousut käy hyvin...

    • karikuu

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olit niin lähellä

      Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa
      Ikävä
      96
      4893
    2. Kun me näemme taas

      Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen
      Ikävä
      31
      2721
    3. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      34
      2489
    4. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      25
      2052
    5. Oletko mielikuvasi kaivatusta muuttunut

      Lähiaikoina? Jos, mihin suuntaan? Miten ja miksi?
      Ikävä
      119
      1550
    6. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      13
      1238
    7. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      10
      1160
    8. Tänään oli

      Noiiiiin 🤏 vähällä ettei tapahtunut jotain mieletöntä. Valitettavasti olosuhteet esti. Odota hetki vielä 😘
      Ikävä
      35
      1123
    9. Ukrainan häviö pitää tunnistaa ja tunnustaa

      Venäjä ei ole vain maa, jolla on suuri hyvin koulutettu ja varusteltu armeija, joka on osoittanut tehokkuutensa Ukraina
      Maailman menoa
      203
      1068
    10. Hukkuu hukkuu

      Mitä houdiineja nämä kun ajaa veteen
      Laitila
      79
      1033
    Aihe