menit sitten

Voi jumaleissöni. En tiedä mitä oli, mutta ikävä jäi. :)
4811
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jotain tapahtui. nyt se tuntuu kaukauselta ja epätodelliselta. miksi et ota yhteyttä?

Äänestä
  • Alkuperäinen oli sitten miehelle...

    Äänestä

mennyt, tulen vielä takaisin, näet kyllä... :)

Äänestä
  • Kun katsoa saan
    sun silmiin
    tuntuu kuin käsi lähtisi
    omia teitään.
    Koskisi olalle
    koskisi poskelle,
    halaisi lujaa
    huulet koskisi niskaa.

    Tule vain
    milloin vain :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pois kirjoitti:

Voi jumaleissöni. En tiedä mitä oli, mutta ikävä jäi. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu