huulilävistykset+suutelu

olen tässä miettinyt että mten suutelu onnistuu jos toisella on tappi ja toisella rengas huulessa.kokemuksia? veikkauksia? :D
2892
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tarttuvat kiinni ja koko huuli repiää irti. Varovaisuus mukaan, kun suutelet sitä söpöä poikaa.

Äänestä

Jos sulla olis oikeasti tilanne että pussailisit jonkun kanssa niin tuskimpa tota tartteis ees kysellä? eiköhän se suju ihan niinku pitää, ilman kommellusta.. ei se nyt niin ihme juttu ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lady86 kirjoitti:

olen tässä miettinyt että mten suutelu onnistuu jos toisella on tappi ja toisella rengas huulessa.kokemuksia? veikkauksia? :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu