Voi mahdotonta miten joku voi olla niin täydellinen. :) Onpas mennyt tosi nopeasti tämä yö... Saat mut aina niin onnelliseksi kun vaan näänkin sut. Tahtoisin paljon muutakin... mutta eniten sitä että sinä olet onnellinen. hyviä vapaita! n->m
Saat mut aina
hymyilemään :)
41414
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
..Miten nukuit viime yön, sinun näkeminen saa minut pirteämmäksi jos olen väsynyt, ja nyt piristyin vaikka en nähnyt sinua vaan luin tuon tekstin.
Sinä saat kunhan annat merkin koska tai sitten kun lähestyn sinua enemmän, hauskaa työpäivää varmaan aika lähellä jo olet työpaikkaa ;)
nähdään kun tulen takaisin töihin m-->N
täydelliseltä mulle:) Onnelliseksi säkin mut saat kun lähellä oot ja sut nään. Tahdo mut se tekis mut vieläkin onnellisemmaksi.
Tahtoisin kyllä, mut en halua sotkea mitään kun olet varattu. En vaan koskaan oo ollu mistään näin varma :) Sulla on niin ihanat silmät, en uskalla katsoa niihin kovin kauaa tai meen ihan sekaisin ;)
mä tahdon mä tahdon mä tahdon vaan sut. tahdon enemmän kuin koskaan olen ketään tahtonut...
Mistä tiedät/arvaat, että olisin varattu? Viestisi menee todennäköisesti jollekin muulle kuin minulle, mutta itse en ole varattu...paitsi Sinulle (jos siis olet rakastamani mies työpaikaltani).