Adria classica 590 -86

Adrian vetopää sökö ja ei minkäänlaista merkintää näkyvissä!
Vaunu on tämän näköinen ei tosin tämä yksilö:
http://www.nettikaravaani.com/viewVehicle.php?id_travel_truck=1232249
Sattuisiko täällä olemaan kyseisen vaunun omistajia tai asiasta tietäviä?
Asia on minulle tärkeä eli olen valmis maksamaan vaivan palkaa ;)
6487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Siitä vetopäästä ja painu vaunuhuoltoon siellä se selviää. Tuskin ton vaunun omistaja vetopäätä sulle myy

Äänestä
  • Ei auttanut paikallisessa liikkeessä käynti! Juu, ei varmaan myy tai tietysti jos hinnoista sovitaan ;) Lähinnä nyt kaipaisin siitä tyyppikilvestä tiedot joiden avulla saisin ostettua vastaavan uuden vetopään!

    Äänestä

  • Hukassako kirjoitti:

    Ei auttanut paikallisessa liikkeessä käynti! Juu, ei varmaan myy tai tietysti jos hinnoista sovitaan ;) Lähinnä nyt kaipaisin siitä tyyppikilvestä tiedot joiden avulla saisin ostettua vastaavan uuden vetopään!

    Kysyhän tuolta on vuotta vanhempi vaunu Teli Adria Brioni 530 varmaan käyttäneet samaa vetopäätä Nettiauto Id:1238817

    Äänestä


Vaunupurkamoilta saattaa löytyä sopivia vetopäitä.
Vaunupurkamot joista voit kysellä vetopäitä.

Lapua
Keijo Salo, puh. (06) 433 2733, 0400 661 242.

Ylistaro
Veijo Rajamäki, puh. 0400 619 408.    

Äänestä
  • Kiitoksia numeroista!!! Ja Vinkeistä!!! Guuglettamalla ei vain osunut vaunupurkaamoita ruutuun.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hukassako kirjoitti:

Adrian vetopää sökö ja ei minkäänlaista merkintää näkyvissä!
Vaunu on tämän näköinen ei tosin tämä yksilö:
http://www.nettikaravaani.com/viewVehicle.php?id_travel_truck=1232249
Sattuisiko täällä olemaan kyseisen vaunun omistajia tai asiasta tietäviä?
Asia on minulle tärkeä eli olen valmis maksamaan vaivan palkaa ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu