Etsitään ystävää Kuopion suunnilta. Itse juuri muuttanut tänne. Ihan käy vaikka kirjottelukaverikin. Aika yksinäistä. :( Itse olen 23v nainen. Tykkään käydä viihteellä aika usein. Mielestäni olen ihan hassu ja mukava. Hieman ujo selvinpäin. :( Ystäviä on elämän varrella ollut mutta usein on tullut puukkoa selkään. Välimatkat tehneet myös tehtävänsä.
Kuopiosta ketään?
nea.84
3445
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hei! Olen asunut kuopiossa monta vuotta ja muuttanut alkuvuodesta pois mutta vierailen siellä kuitenkin. Laitatko osoitteesi mihin voi ottaa yhteyttä? =)
Mä olen kyllä sellainen tuhelo että en tajunnut edes sähköpostiosoitettani laittaa.Mut nyt se olis tässä et kirjoittele jos siltä tuntuu.
[email protected]
Kirjoittamasi oli kuin meikäläisen näppäimistöltä joten saapi tännekin päin heitellä meiliä jos siltä tuntuu :). Mukavanahn tuo olisi saada uusia ystäviä ja tuttavuuksia kun ei niitä liikoja ole. Meilissä tarinoin sitten lisää joten tässäpä olisi yksi osoite [email protected]