Roxy-tuoksu

Millainen tuoksu? Onko tuo pelkkä nuorten hajuvesi? Entä mikä olisi hinta 30 ml:seen tuoksuun?
1223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vaan testaamaan kauppaan! :) Mulla on Roxy nyt käytössä enkä näe mitään syytä miksei joku vanhempikin sitä voisi käyttää. Se on kevyt ja raikas ja kukkainen mutta tarpeeksi naisellinen silti. Ainakin pirteä ;) Mutta omalla nenällähän sen parhaiten tietää miellyttääkö vai ei.

Maksoi muistaakseni jotain 22 e tai niillä nurkilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyisin kirjoitti:

Millainen tuoksu? Onko tuo pelkkä nuorten hajuvesi? Entä mikä olisi hinta 30 ml:seen tuoksuun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu