Menen klo 11 syömään kalliiseen ravintolaan. Kerron tarkemmin palattuani. En maksa laskua. Pidän itsestäni ja minua palvellaan paremmin kuin muita ravintolassa. Salaisuus? Kokonaisvaikutelma 10. Puku, käytös, olemus priimaa. Erotun massasta ensivilkaisullakin.
Lasku tulee olemaan n. 100 euroa.
Lasku tulee olemaan n. 100 euroa.
Vastaukset 6
Vanhimmat
valkkaa kovin kallista viiniä ruokajuomaksi, muuten ei satanen piisaa ja joudut tiskailemaan.
Ei muuten, mutta dressmannilta ostamasi puku voi likaantua.
joulua ja tulevia vuosia sinullekin. Viihdyt varmasti hyvin parhaassa mahdollisessa seurassa. ^_^
Kiitos. Jouluni on kaikin puolin tasapainoinen elämys tasokkaiden ihmisten seurassa. Seura ja asuinympäristö takaavat, ettei viihtymiselle ole esteitä.
Annoin keräykseen huomattavan summan joten elättien hyvinvointi on lähellä sydäntäni. Eihän se ole lasten syy jos vanhempansa sikiävät.
Pian lähden ravintolaan. Johan tässä huikookin. Rohkenen toivottaa jouluista tunnelmaa edelleen teille kaikille alempien sosiaaliryhmien ilmenemismuodoille. Näkemiin ja mukavia naputteluhetkiä.
Kirjoitteletko näin perjantaisin Asuntojen hinnat - palstalle nimimerkillä "omistusasuja" ?
on yksi noloimpia ominaisuuksia miehessä. Naiset eivät sitä juurikaan tunnu harrastavan.
Mä vietän jouluni entistä paremmalla mielellä, tietäen olevani sinua aidosti onnellisempi. Ja jos vastaat, älä please puhu enää rahasta. Sinulla ei ole sitä vielä lähellekään riittävästi, koska sillä on sulle noin paljon merkitystä. Käytä muita argumentteja, jookos?
Jäykkää pönötystä ja ihkua "ai kun ihana nähdä taas, darling *smack* Ai teillä on uusi Polski Fiiatti" -pönötystä, senkin hanipuppeli. ^_^
Yritä rauhoittaa kireät hermosi katsomalla rentouttavaa videota :)
http://www.myvideo.de/watch/2361602