Muija lähti,ajat sitten.Olin matkoilla ja lähti salaa.Ruutupaperi seinässä jossa pikku vaatimukset.No,ainoo mikä tässä naurattaa vieläkin se että oli käynyt paskalla ja jättänyt vetämättä.Sillä lailla.....
Pikku pila?
humoristii
3877
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
sikoja naisissakin! Et menettänyt yhtään mitään!
kuin mulle loppukesästä :) Nainen otti ja lähti salaa, kun olin poissa kotoa yhen päivän, siis en edes yötä..riitaakaan ei ollut. Yllätys oli kun tulin kotiin illalla, tavarat kadonneet, kaikki mulle ostamansa tavaratkin vei mukanaan, mukaanlukien sukat joita olin jo käyttänytkin....;) mun ostamat tavarat kyllä kelpas mukaan tälle..
Eikä jättänyt mitään selityksiä ruutupaperille, samoin oli tehnyt mua edelliselle miehelle, jonka kanssa asunut 6 vuotta, lähtenyt salaa, mun kans asui sentään vain puoli vuotta..
en tiedä tilanteesta sen enempää, mutta toisaalta itsekin tekisi mieli tehdä vastaava temppu tästä nykyisestä suhteesta.
mies on vaan niin tollo, että puoli vuotta olen yrittänyt suht hellävaraisesti kertoa että haluan erota tai edes muuttaa yksin asumaan.
ukko ei tajua! se on vaan niin tyhmä tai sitten kieltää totuuden. rasittavaa vaan, kun niin monesti on selvin sanoin selittänyt tilanteen, että homma ei toimi..
ja kun toi ukko kuvittelee, että mä olen sen äiti varmaan. mä siivoan, tiskaan, pesen pyykit, teen ihan kaiken. kaiken lisäksi pitäisi vielä pesää antaa.