GALLUP

No niin... kertokaahan kaikki yksi asia
antakaa mulle ihana/seksikäs/romanttinen vinkki miten saisin yllätettyä poikaystäväni! Tai miten itse olette yllättäneet
POJAT KUULOLLA: kertokaa mistä erityisesti pidätte siis mitä nainen teille tekee!
Kiitos kaikille!
2315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mistäpä tiedän mitä oot JO tehnyt, mut seksikäs "alus"asusetti toimii aina! Eli stay-upit ja sukkanauhat päälle!!

Äänestä

Anna suuseksiä. Se tekee aina vaikutuksen. Ja sinun ei tarvitse kauaa pyydellä vastapalvelusta. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wink kirjoitti:

No niin... kertokaahan kaikki yksi asia
antakaa mulle ihana/seksikäs/romanttinen vinkki miten saisin yllätettyä poikaystäväni! Tai miten itse olette yllättäneet
POJAT KUULOLLA: kertokaa mistä erityisesti pidätte siis mitä nainen teille tekee!
Kiitos kaikille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu