Luottamus kadonnut!!

siivetön enkeli

Seurustelin miehen kanssa alle vuoden, joka ei kunnioittanut mua seksissä, eikä muissakaan mielipiteissäni. Alkaessani seurustelemaan hän kanssaan olin vielä neitsyt ja kerroin sen hänelle heti alussa että en ole kokenut ja mitä mieltä olen eri seksiin liittyvissä asioissa. Eniten olin sitä mieltä että peppuseksiin en ikinä suostu.

No hän sai mut monipuloimalla harrastamaan seksiä ja hän pikkuhiljaa halusi enemmän eri asentoja ja lopulta jopa päädyttiin peppuseksiin. En ollut henkisesti mihinkään valmis, hän sai mut vain niin hyvin manipuloitua sen hyvällä puhetaidollaan.

Nyt tunnen oloni niin häväistyksi, hyväksikäytetyksi ja v***n tyhmäksi, kun annoin hänen kohdella itseäni niin. Me emme seurustele enää mutta olo on ihan p*****stä. Tuntuu että en voisi enää koskaan luottaa kehenkään mieheen, että miehet ei kuitenkaan halua multa mitään muuta kuin seksiä.

Luottamus on täysin kadonnut ja samalla itsekunnioitukseni. Mulla ei ole enää mitään kenellekään annettavaa, olen menettänyt jo kaiken. Jos edes törmäisin enää johonkin mieheen joka kiinnostaisi mua edes jollain tavalla, niin miten mä voin luottaa että hän ei ole samanlainen? Miten mä pystyn enää ikinä harrastamaan seksiä yhenkään miehen kanssa, kun pelkkä ajatuskin jonkun miehen kosketuksesta saa mut voimaan pahoin? Olen ihan romuna ja enhän mä voi syyttää kuin omaa tyhmyyttäni. Kiitoksia että jaksoitte lukea ja hyvää joulua.

4

1960

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kouluttaa miestäsi

      pyytämällä olemaan hellä. Useampi nainen on kouluttanut minua, niin osaan halita ja hemotella naista, jos mieleni tekee seksiä. Hyvä taktiikka on olla täysin kiinnostumaton seksistä, niin alkaa naisellakin housuissa syyhyämään.

      Semmoinen mies voisi olla jatkossa hyvä, joka osaa purkaa seksuaalisen energiansa esim urheilemalla.

      Purjeella luonnossa liikkuva voisi olla hyvä vaihtoehto.

      http://www.purjelautaliitto.fi/

      http://www.purjehtija.fi/asp/system/empty.asp?P=3&VID=default&SID=316265877625130&S=1&C=21045

      Purjehdus on itselle opettanut parisuhteelle hyödyllisiä asioita, kuten esimerkiksi työnteko, jotta olisi rahaa purjehtia. Myöskin purjeveneen henkilöstön hankkimisessa ja tyytyväisenä pitämisessä kannattaa olla erittäin huomioonottava, jotta veneessä olisi motivoitunutta henkilöstöä.

    • Tuo on vähän kuin minun suustani:)
      Ensinnäkin sinä olet nyt aivan rikki, eli alappas kokoamaan itseäsi;) Pure tunteitasi tavalla mikä sinulle on paras. Minä itse käyn lenkkillä ja mietin asioita eri kantilta:)

      Mutta ensinnäkin teidän seksissä oli varmasti jotain hyvääkin? Eikö?Mieti niitä hetkiä kun olitta lähekkäin.
      Koska nythän sinä olet valmiimpi ottamaan vastaan nautintoa ja hyvää oloa eri tavoilla, kunhan et nyt luo mieleesi noita mielikuvia.
      MOnet on harrastanut seksiä mitä hurjimmissa asennoissa ja fantasioissa mutta ne pitää ottaa itselle rakentavana palautteena:)

      Ja totta on se että monet miehet haluavat seksiä mutta niin myös naisetkin ja se on kaunis asia kun oikeasti rakastaa. Älä pidä mitään kiirettä.Älä anna enään painostaa etes puhumalla;)
      Koska ei seksi ole likaista vaan villiä ja viriiliä puuhaa ja oikean ihmisen kanssa parasta urheilua:)
      Ja se kun sanot että sulla ei ole mitään annettavaa;) Onhan sulla oikein paljon rakkautta, kokemuksia ,hyviä ajatuksia ? mitä murehdit.
      Ja ps. opettele rakastamaan ja rakastelemaan itseäsi fantasioin ja apuvälineiden kanssa ...:)Se on hyvää terapiaa niin opit tuntemaan että seksi tuntuu hyvältä ja et huomaakkaan kun alat miettimään että olishan se oikeakin patukka hyvää:))))

    • mutta kerrohan

      eikö sinulla ollut mitään omaa tahtoa siinä suhteessa? Ellei taas provo...

    • Hra. Gleb

      Ah,

      Ei mitään syytä murheeseen! Vaikkakin ykkös- & kakkosreikäsi on nyt käytetty, on vielä paljon tapoja joilla vartaloasi voidaan hyväksikäyttää!

      Muutamia esimerkkejä tavoista, joilla voit miellyttää miestä:

      - Fellaatio niellen
      - Ejakulaatio kasvoille
      - Ejakulaatio silmiin/hiuksiin
      - "Sandbagging"
      - Pissa & kakkaleikit
      - Sidonta
      - Nyrkkipanot

      Näetkös, enkeli kulta, sinulla on vielä monta monituista tapaa, joilla tuhota loputkin itsetuntosi rippeistä!


      Odottaen innolla seuraavan parisuhteesi kariutumista ja siitä seuraavaa avautumista,

      Herra Gleb

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut ja Tall poppy -syndrooma

      Persut ovat uhranneet käytännössä koko elämänsä lannistaakseen tai sabotoidakseen yksilöitä, jotka erottuvat joukosta ky
      Maailman menoa
      63
      5162
    2. Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa

      Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va
      Maailman menoa
      254
      4222
    3. Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla

      nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty
      Maailman menoa
      59
      3821
    4. Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta

      ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,
      Maailman menoa
      137
      2206
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      22
      1564
    6. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      62
      1217
    7. Tiesitkö? Kohutun L/over sarjan Juha eli Jani Volanen on tämän julkkisnaisen ex-mies!

      Jani Volanen näyttelee L/over - ikuisesti minun psykologisessa trillerissä Juhaa. Mutta tiesitkö, että hän on tämän julk
      Tv-sarjat
      6
      939
    8. Millainen mulle

      Sitten sopisi?
      Ikävä
      94
      879
    9. entäs jos yhtenä päivänä kävisi niin

      että miehet vaan yhtäkkiä kollektiivisesti kyllästyisivät ja lopettaisivat naisten palvelemisen ja naiset saisivat pärjä
      Sinkut
      137
      847
    10. Ajattelen sinua

      Ajattelen sinua joka päivä, joka hetki… Kaikkea, mitä minun olisi pitänyt sanoa sinulle, enkä osannut sanoa, kaikkea nii
      Ikävä
      31
      837
    Aihe